Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

nerde balık var

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
Dostlar cumartesı günü balık a gitmeyı düsünüyorum burnumda tütüyor nereye gitsem verimli olur gerçi bu günlerde pek iç acıcı degıl ama durum

KayaBalığıKaya

Daimi Üye
Adı
Uluç
Nerede ikamet ettiğinizi belirtirseniz yardımcı olunacaktır mutlaka bir de ne tutmak istiyorsunuz?

büyükçolpan

Aktif Üye
Adı
hamdi büyükçolpan
İstanbul bahçelievler valla balık olsunda camurdan olsun :)

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Valla nerelerde var bilmiyorum ama Bandırmada varmış..Az önce bir arkadaşım avlaktan bildirdi.Bırakma ile Kapmış babacan levreği..:)

Nightwalker

Aktif Üye
Adı
Kagan Akcivi
Sepet yukaridaki sekildeyse bu sekilde avlanmak serbest mi? Ben de uzun yillar sepet kullandim ama 2-3 sene kadar once yasak oldugunu duydum ve simdi yazligin balkonunda paslaniyor sepet.

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
Sepet yukaridaki sekildeyse bu sekilde avlanmak serbest mi? Ben de uzun yillar sepet kullandim ama 2-3 sene kadar once yasak oldugunu duydum ve simdi yazligin balkonunda paslaniyor sepet.
yemlik tutmak serbest diğer türlüsü yasak benim bildiğim.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Bilmiyorum tam olarak bumu başkasımı..Ama yemlik balık için tuzak kullanmakda bir sıkıntı yok..Çünkü yemlik ağ zinhar yasak Ancak ağ'ın bile belli şartlardaki yemlik balık yakalama amaçlı olanı serbest.
İğne ile yakalanmış gamiti yaşatabilmek çok zordur.100 balıktan belki bir ikisi ava uygun halde saklanabilir.