Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Nereye ??

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Kıyıdan şansı olmadığına katılmıyorum konusu geçen yer balık popülasyonu bakımından çok zengin kıyıdan yemli takımla sürprizlere çok açık
Bilemiyorum ben de tatilde gitmiştim Ağustos ayında. Ordaki bir balıkçının yalancısıyım.

serkankyn

Aktif Üye
Adı
serkan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Gerçekten yalanciymiş ...; duyumlarla başka arkadaşları yönlendirmek ne kadar doğru tartışılır bilmediğim bir yer hakkında asla biliyormuş gibi yorum yapmam yapılmasını da doğru bulmuyorum ! Bizzat avlanma şansım oldu ve kıyıdan çok güzel balıkları alındığını bildiğim için arkadaşımıza tavsiye ettim

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Gerçekten yalanciymiş ...; duyumlarla başka arkadaşları yönlendirmek ne kadar doğru tartışılır bilmediğim bir yer hakkında asla biliyormuş gibi yorum yapmam yapılmasını da doğru bulmuyorum ! Bizzat avlanma şansım oldu ve kıyıdan çok güzel balıkları alındığını bildiğim için arkadaşımıza tavsiye ettim
yanlış yönlendirmiyorum. Şansı az dedim sadece. Siz kaç kere gidip bizzat tecrübe ettiniz acaba? duyumlarla yönlendiren ben miyim?

serkankyn

Aktif Üye
Adı
serkan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Yazımı bir kez daha okuyunuz lütfen sonuna kadar okumadiginiz görünüyor