Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

nisan ayı çanakkale-balıkesir-izmir gezim hakkında

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
evet geldik balık peşinde daha ne kadar koşturabilirim yarışmasında son sürat arkadan kaptırarak liderliğe doğru hızla ilerlemeye :)

balık avı ile ilgili yeni bir şehrin yeni bir devlet hastanesine tayin isteyeceğimden bahsetmiştim siz abilerime daha önce. şimdi ise bu şehir için doğru karar vermek adına benim hanım ile beraber çanakkale-balıkesir-izmir gezintisine çıkıp hem oralardaki hastanelerde sağlık çalışanları ile bire bir görüşmek, hem de bu vesile ile sizler ile avlanmak ve tanışmış olmak istiyorum.

başta @agartan ve @murattp olmak üzere tanışmak ve birlikte lrf/spin avı yapmak isteyen çanakkale-balıkesir-izmir güzergahındaki tüm hobidaşlarım ile tanışmak ve avlanmak isterim. malum, levreğin de yumurta döktüğü mevsim olması hasebiyle bu ayı seçmiş bulundum. hem de havaların ısınması tabii.

not: hani olur da ustalarım “gelsin bu gariban, bunu şu meraya götüreyim de az biraz balık tutsun da keyfi yerine gelsin, tüh, bu merada da bu sahte çalışır, var mıdır ki onda?” diye düşündüğünüz bir durum olursa şütfen çekinmeyin, bütçe dahilinde gerekirse gider ayakkabı boyar, simit satar, hanımın verdiği harçlıkları biriktirir..
tamam tamam sululuğu bir kenara bırakıyorum :)
yolculuk başlasın! :))

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül
Artık İstanbullu oldum
Birbucuk senedir İstanbul’da yaşıyorum
Kızım Nazlı İstanbul’da İstinye üniversitesi tıp fakültesini kazanınca ailecek Geldik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Adı
hakan
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Artık İstanbullu oldum
Birbucuk senedir İstanbul’da yaşıyorum
Kızım Nazlı İstanbul’da İstinye üniversitesi tıp fakültesini kazanınca ailecek Geldik

teeee hayırlı uğurlu olsun abi.
allah okuluna, derslerine ve eğitimine kolaylık versin. umarın en kısa sürede, sıkıntısız takılmadan okur bitirir.

bu arada, erol abi youtube hesabını kapattı. kendisi ile bir iletişim aracım yok, kendisi bana beraber avlanma ve beni eğitme sözü vermişti. benden selam iletir misin? bir de youtube kanalını tekrar açacak mıymış, açmayacaksa kendisine nasıl ulaşabilirim sorabilir misin?

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül
teeee hayırlı uğurlu olsun abi.
allah okuluna, derslerine ve eğitimine kolaylık versin. umarın en kısa sürede, sıkıntısız takılmadan okur bitirir.

bu arada, erol abi youtube hesabını kapattı. kendisi ile bir iletişim aracım yok, kendisi bana beraber avlanma ve beni eğitme sözü vermişti. benden selam iletir misin? bir de youtube kanalını tekrar açacak mıymış, açmayacaksa kendisine nasıl ulaşabilirim sorabilir misin?
Tamamdır