Nomura Hiro Light Game

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
12 Ara 2017
3,627
7,671
113
49
İSTANBUL
Adı
Erkan
Nomura nın yeni çıkan lrf makinesi ,
Görüntü ve özellikler şahsen çok cezbetti beni,
Vanquishle ağırlık bakımından yarışıyor.
Diğer özellikler ise cabası
Hele fiyatını ise hiç sormayın
Sadece ve sadece 31,00 € gözüküyor yurtdışı sitelerde :ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya::ssrtcbya:
Bunun yanı sıra gelecek olan yedek kafa ise + + + :kyfmyrn::kyfmyrn::kyfmyrn::kyfmyrn:

Şahsen Türkiye ye gelmesi taraftarıyım.
Henüz Cengiz Balıkçılık ta görmedim ama
Gittiğimde kesinlikle getirilmesi konusunda telkinde bulunacağım
:)

Born for ultra light spinning, it finds its perfect use in the Trout Area thanks to its good qualities of lightness, precision and smoothness. The body, made of hardened graphite, houses 5 shielded stainless steel ball bearings and a roller bearing on the central shaft. It has a fluid and precise micrometric drag, perfect for fishing with both monofilament and braid. The spool is made of aluminum with “V”-shaped upper edge to ease the exit of the line, anti- twist guide line roller and tubular aluminum bail arm.

5 + 1
CODE NM10360675
SIZE 075
WEIGHT 144 g
RATIO 5.0:1
SPARE SPOOL 1 graphite
CAPACITY 0.20/170 lbs/yds 4/160 mm/m

Apathetic

Daimi Üye
20 Ocak 2016
1,830
3,783
113
Akçakoca
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hafifligi guzelmis ama makinayi neden bu kadar cirkin yapmislar anlamadim.. kalama kapagini biraz iceri alsalar gorseli cok daha iyi olurmus.. Nedense bu gorsel isine cok kafa yormuyor bazi firmalar :)

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
12 Ara 2017
3,627
7,671
113
49
İSTANBUL
Adı
Erkan
@Muhayyer Adem abim yurtdışı fiyatı kargoyla birlikte 45 euroya falan gelecek ( 15 euro kargo mu olur yafs :( )
Bakayım
Belki alırım kargo çok geldi ( bide yurtdışında yani bu kargo buraya göndermiyiorlar )

Muhayyer

Daimi Üye
15 Eki 2017
1,663
4,485
113
Fethiye/Muğla
Adı
Adem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yine de uygun bence. Sonuçta japon malı (diye biliyorum) Bizim sahilde silikon karides (pandora) ile lrf iyi levrek avı veriyor. Gayet de uyar buralara buralara:) Hem kamışım da nomura:)

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
12 Ara 2017
3,627
7,671
113
49
İSTANBUL
Adı
Erkan
Nomura candır
sadece ipi hoşuma gitmedi
Sahteleri de güzel ancak renk skalası bize uymuyor sadece ( istanbul için konuşuyorum )

Sizin oralara uyabilir ;)