Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Ocaklar sadece tavalık

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Cumartesi Erdek Ocaklar'daydım. Saat 17:30-20-30 gibi tekne ile Ocaklar - Narlı arası 4-5 kişi açıldık ve çapari yaptık. Ancak kişi başı tavalığın ötesine geçemedik. Benim çapariye ilginç bir balık geldi. Kaptan ispari dediyse de bana pek ispari gibi gelmedi. Balıksızlığı bir kenara koyarsak, hava ve deniz mükemmeldi keyifli bir akşam oldu. Kaburgalarımı sorarsanız iyice sayılır. Tam 1 ay oldu kaynamasını beklemeden kendimi yine balıkta buldum. Bu nasıl bir hastalıktır. :)

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Sevgili Yekta öncelikle sağlığına tekrar kavuşmana sevindim tekrar geçmiş olsun.Ama zamanla benimde yaptığım bir hata , bir delilik adı neyse tam iyileşmeden bu sevdaya devam etmek zamanla kötü sonuçlar doğurabiliyor.
Heleki kendini iyilesti sanıpta vaybe bak geldim tuttum bbirde yazayımda tam olsun pisikozuna girdinmi felaket köşede bekliyor demektir.En önce iyilestim diye gittiğimiz bu sevdada giderken sorumlu olduğumuz kişileri düşünürsek ve sonuçlarını gözden geçirirsek zaten aklı selimse bir kişi gerekeni yapar.
Nasihat demeyelim adına ama ben yaşadığım tecrübemle şunu söyleyeyim, 17 yasımda acık kalp ameliyatı geçirdim ve 1 ay sonra balıkta yeni kaynayan kaburga kemiklerimden 2 tanesini çatlatmış ve aylar süren sancılı bir nekahat dönemi gecirmistim.
Sağlık herşeyden önce gelmeli bence.

Sevgilerle ve sağlıkla kal

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
geçmiş olsun tekrar dediğiniz gibi tavalık çıkmış afiyet olsun rastgele

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Neyseki kaburgaları zorlayacak balık gelmemiş. :)

spartan

Üye
Adı
Melih Çaylak
Kardeşim Geçmiş olsun.Tekrar balığa çıkman güzel aman dikkatli ol.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
Geçmiş olsun.
Senin yaptığın tabiri caizse;
''Atın ölümü arpadan olsun'' gibi birşey oluş.
Paylaşım için çok sağol.

yeknet

Daimi Üye
Adı
Yekta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
artık bilinçlendim daha tehlikesiz bölgelerde avlanıyorum. oturduğum yerden çapari salladım. Yani "atın ölümü arpadan olsun" durumu yok merak etmeyin.

ozi

Daimi Üye
Adı
Ozan Dağlı
Geçmiş olsun. Sağlık herşetden önemlidir, dikkat etmek gerekir. Balıklara gelince onlarada şükür diyelim. Tutamayanda var. Denize çıkmak bile güzel. Rasgele.