Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

ÖKSÜZ BAĞI(KÖSTEK BAĞLAMA YÖNTEMİ)

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT
Sevgili Arkadaşlar elimden geldiğince dilim döndüğünce bildiğim köstek bağlama yöntemlerini anlatmaya devam ediyorum ,anlatmaya çalışacağım bu yöntem Haluk Deniz ÖKSÜZ abinin adıyla anılan ÖKSÜZ Bağından bahsettim ,bu yöntem kösteğin bedene dolanması sorununu büyük çoğunlukla halletmektedir. Nasipse ileride Kösteğin bedene dolanma zorununa çözüm olacak başka bir takımdan daha bahsedeceğim.Burada bu bağın iki farklı atılış yöntemi var,ikinci yöntem ilkine göre biraz zordur bu bağlama şekli paragattan kol çıkarma düğümüne benzemektedir.Bu sevdaya yeni gönül veren arkadaşlara faydası olması dileğiyle,sağlıcakla kalın :) :)

Köstek Bağlama Yöntemi-3

Köstek Bağlama Yöntemi-4

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

selçuk

Aktif Üye
Adı
SELÇUK DİNÇ
Emeğinize sağlık güzel ve faydalı bir çalışma olmuş.

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Teşekkürler Cem.
Çok faydalı bir çalışma yapmışsın.
Kösteğin bedene dolanması avı sıkıntıya sokan, bedene gam yaptıran sıkıntılı bir durum.
Bunu aşmak için çift delikli boncuklar vb çeşitli aparatlarla takım bağlamaya çalışıyoruz.
Anlattığın haliyle çok daha kolay ve kullanışlı bir takım olacağa benziyor.
Bence tek sakıncası köstek ve bedenin aynı kalınlıkta olmak zorunda olması.
Emeğine sağlık

C.POLAT

Daimi Üye
Adı
Cem POLAT
Teşekkürler Cem.
Çok faydalı bir çalışma yapmışsın.
Kösteğin bedene dolanması avı sıkıntıya sokan, bedene gam yaptıran sıkıntılı bir durum.
Bunu aşmak için çift delikli boncuklar vb çeşitli aparatlarla takım bağlamaya çalışıyoruz.
Anlattığın haliyle çok daha kolay ve kullanışlı bir takım olacağa benziyor.
Bence tek sakıncası köstek ve bedenin aynı kalınlıkta olmak zorunda olması.
Emeğine sağlık

Ben teşekkür ederim Şeref abi,beğendiğinize sevindim,belirttiğiniz konuyuda F.C misinayla aşmak en doğrusu olur gibime geliyor.:)

whitefoxss

Aktif Üye
Adı
T.KIRTMAN
Eleine sağlık Cem, yeni başlayan arkadaşlarımız için çok faydalı bilgileri kayda almışsın.
İlk tekniği ben daha yeni gördüm ama hayranlıkla izledim.Bundan sonra kesinlikle bu köstek bağlama tekniğini kullanacağım.Çok teşekkürler.

bandırmalı

Aktif Üye
Adı
Mustafa Kurdaş
elinize sağlık güzel çalışma olmuş:)35_38lik takımlar kuvvetli minokop gibi balıklara birebir ;)