Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Okuma Fuel Spin 2,74 cm 20-50gr 2 Parça Spin Kamışı hk.

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhabalar arkadaşlar Okuma Fuel Spin 2,74 cm 20-50gr 2 Parça kamış ,spin için almayı düşünüyorum genelde karadenizde kaşık ve sert sahtler için kulanmayı düşünüyorum, ilk parçalı kamışım olacağı için çok yüksek bütçe ayırmak istemiyorum , bu kamışı kulanan var mı acaba aranızda ya da tavsiye edermisiniz, ucu solid mi değil mi tam olarak öğrenemedim , teşekkürler.

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Forumda spinci kalmamış galiba :) herkes mi lrf ci oldu :) , rastgele

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
20-50 degil de 10-40 gibi bir kamis baksaniz cok daha iyi olur.. yeni bir model bu kamis, yukselen fiyatlara nazaran uygun fiyatli giris seviyesinde.. ucuyla ilgili bilgi bulmaniz mucize olur bence.. bir tik daha dusuk atarlisini tavsiye ederim, ancak bu kamis hakkinda en ufak bir fikrim yok bilginiz olsun.. :)

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
20-50 degil de 10-40 gibi bir kamis baksaniz cok daha iyi olur.. yeni bir model bu kamis, yukselen fiyatlara nazaran uygun fiyatli giris seviyesinde.. ucuyla ilgili bilgi bulmaniz mucize olur bence.. bir tik daha dusuk atarlisini tavsiye ederim, ancak bu kamis hakkinda en ufak bir fikrim yok bilginiz olsun.. :)
Teşekkürler :) ,kaşık atacağım için 28-32 gr kaşıklarda 10-40 sıkıntı çıkarır gibime geldi , bu modelde 10-40 gr atarlısı yok galiba.

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hyr sorun cikarmaz 10-40 / 10-35 kamis 28 grami atarken.. ama 12-14 gramlik bisey atmaya calisirsaniz hem mesafe hem aksiyon hissetme problemleriniz olur.. bu modeli bilemiyorum ama dedigim degerlerde farkli markalara bakabilirsiniz..

hari76

Aktif Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Hyr sorun cikarmaz 10-40 / 10-35 kamis 28 grami atarken.. ama 12-14 gramlik bisey atmaya calisirsaniz hem mesafe hem aksiyon hissetme problemleriniz olur.. bu modeli bilemiyorum ama dedigim degerlerde farkli markalara bakabilirsiniz..
Tamam sağolasın , bu kamışın rengi de çok hoşuma gitti birde fiyatı da baya uygun 200 tl civarında ondan bunu düşünmüştüm, nasıl dişli başladı mı sizin oralarda rast gelsin :)

Apathetic

Daimi Üye
Adı
Kyhn Kygl
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Disli varmis ama cok zayif diyolar.. palamuta gitmekten disliye de bakmiyolar anladigim kadariyla.. :)