Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Okuma RTX 80

kadir.arslan24

Aktif Üye
Adı
Kadir
Merhaba ustalarım forumda makineyle ilgili daha önce yapilmiş hiçbir konu bulamadım. Okuma RTX 80 lik bir makine almayı düşünüyorum Okuma Salina surf kamişla birlikte kullanacağim sizce uygunluğu nedir? Daha önce Okuma RTX kullanan varmı?

Oltanın

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
shimano spheros 6000 pg yada shimano socorro sw 6000 yada , tt power 8000 yada ( Daiwa bg 4500 ( Jdm Versiyonu ) yada tubertini 6000 ap power sarı makina bakmanı onerırım .

Son düzenleme:

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Hafif ama pek güçlü bir makine değil. Boğaz da ağır gramajlarla kullanacaksanız uzun soluklu olmaz pek.

Uzun solukludan kastınız ne hocam.
Ağır yük bindiğinde başta işini görür ama ilerleyen zamanda bolca servise uğrarsın diye açıklayabiliriz ;)
Çaparide ve yemli için düşünüyorsan yeterli , kurşun arkası için yukarıdaki açıklamalar geçerli

shimano spheros 6000 pg yada shimano socorro sw 6000 yada , tt power 8000 yada ( Daiwa bg 4500 ( Jdm Versiyonu ) yada tubertini 6000 ap power sarı makina bakmanı onerırım .

@Oltanın piyasada işini görecek fiyat performans ürünlerini yazmış ;)
Tercih senin, biraz daha üste çıkacak olursan alternatifler artar

kadir.arslan24

Aktif Üye
Adı
Kadir
Ağır yük bindiğinde başta işini görür ama ilerleyen zamanda bolca servise uğrarsın diye açıklayabiliriz ;)
Çaparide ve yemli için düşünüyorsan yeterli , kurşun arkası için yukarıdaki açıklamalar geçerli

@Oltanın piyasada işini görecek fiyat performans ürünlerini yazmış ;)
Tercih senin, biraz daha üste çıkacak olursan alternatifler artar
Enbia abi azores vardı onu sattım 600-700 bütcem var. Hem surfde hem Jig de kullanabileceğim bir makine bakıyorum.