Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

OKUMA SALİNA 3 16000 YARDIM.

tabutaki

Yeni Üye
MERHABA...
ARKADASIMDAN OKUMA SALİNA 3 16000 MAKİNA ALDIM AMA SADECE SOL KOL MEVCUT. SOL KOL İLE YAPAMIYORUM. BANA BU MAKİNANIN SAĞ KOLU LAZIM. NEREDEN TEMİN EDEBİLECEĞİM HAKKINDA BANA OLURSANIZ SEVİNİRİM.

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Üsküdar cengiz balıkçılık ile iletişime geçin derim. onlar yardımcı olacaklardır.

lodoscubarbaros

Aktif Üye
Adı
Barbaros Küpcü
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Makinayı tanıdığım kadarı ile spin tarzı bir makine. Yani sabit kollu cast tipi değil. Soldaki kolun karşısındaki vida başlığını döndürüp gevşetin ve çıkarın. Sonra da soldaki kolu sağa monte edin. Sağdan çıkardığınız kapağı sola takın sıkıca. Basit bir işlem olta kullanan herkes bilir. Kolaylıkla çevrenizdeki balık tutanlardan yardım alabilirsiniz.

HasanÖner

Aktif Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Üsküdar cengiz balıkçılık ile irtibata geçin ve sağ kol için size pim temin etsinler ve makinadaki pimi yenisi ile değiştirin ve kolu istediğiniz şekilde kullanın.

tabutaki

Yeni Üye
ilginiz için tesekkür ederim....
Üsküdar Cengiz Balıkçılıkla görüştüm ellerinde salina 2 nin pimi varmıs onu siparis ettim insallah işimi görür.