Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Okuma Trio Surf Txsu-60 Kol Hakkında Yardım

ColorTR

Aktif Üye
Adı
Mert
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Arkadaşlar merhaba,

Geçen ay vefat eden rahmetli eniştemden kalan olta malzemelerini 4-5 kişi bölüştük kendisi hasta balıkçı olduğu için bayağı malzeme vardı bayağı misina ve iğneyle birlikte konu başlığında yazan makinayı da ben aldım lakin kolu sol tarafa takamıyorum. Sağdan çıkıyor ama sola girmiyor engelleyen bir parça var orada sebebini bilen var mı? Ya da nasıl sola takabiliyoruz?

20191027_172100.jpg 20191027_172108.jpg

Mektupla

Daimi Üye
Arkadaşlar merhaba,

Geçen ay vefat eden rahmetli eniştemden kalan olta malzemelerini 4-5 kişi bölüştük kendisi hasta balıkçı olduğu için bayağı malzeme vardı bayağı misina ve iğneyle birlikte konu başlığında yazan makinayı da ben aldım lakin kolu sol tarafa takamıyorum. Sağdan çıkıyor ama sola girmiyor engelleyen bir parça var orada sebebini bilen var mı? Ya da nasıl sola takabiliyoruz?

Ekli dosyayı görüntüle 99447 Ekli dosyayı görüntüle 99448
Mekanı cennet olsun inşallah...

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Sorunu çözdüm arkadaşlar plastik bir parçaymış tornavida ile tık diye çıkıyor öbür tarafa takıp kolu değiştirdim. Makineyi daha önce kullanan varsa yorumlarını da duymak isterim
spin için olan 40lık modelini bizzat ben kullanmadım ancak kullanan çok yakınım oldu. şöyle özetleyeyim, okumanın en sorunlu makinası. durduğu yerde bozuluyor alet. 2 kere garantiye gidip gelen ve daha geldiği gün tekrar arıza yapan makinayı en son fırlatıp denize atmıştı bir abim :D tabi sizin şansınıza nolur bilemem