Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Okuma V-System Makine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Herkese selamlar.

Bir arkadaşıma ait olan okuma v-system makine satılıktır. Arkadaşım makineyi Shimano alacağı için satıyor. Makine çok temiz. Sadece alt kısmında ufak bir iki çizik var. Onun dışında yağ gibi ve pırıl pırıl bir makinedir. Çapari, rapala, yemli ve jigging için kullanıma uygun, genel amaçlı kaliteli bir makinedir..

Fiyatı 190 TL olarak düşünmüş. İrtibata geçebileceğiniz telefon numarası 05397433283 . Arkadaşın adı Mehmet. Alana da satana da hayırlı olsun :)

Uploaded with ImageShack.us

Özellikleri.

ÇİFT GÜÇLÜ ÇEKİŞ SİSTEMİ : Ana çekişin çok-diskli bir sistemden oluştuğu bu çekiş sistemi en iyi çekiş sistemidir.

Yardımcı sistem ise, büyük boyutlu bir SUS conta, ufak mandal dişli yerine kullanılan ve makaranın altına bitişik olan büyük boyutlu bir çekiş contasından oluşur.

Büyük boyutlu plaka sayesinde maksimum denge ve aşırı yüksek uç çekişi sağlanır.

ÜSTÜN ÖZELLİKLİ RULMANLAR : Bu rulmanlarda, standart paslanmaz çelik rulmanlara göre korozyona 10 kat daha fazla dayanıklı olduğu test edilmiş seramik, korozyona dayanıklı toplar kullanılmaktadır. Seramik toplar geleneksel rulmanlara göre daha az sürtünme ve ısı yaratırlar ve bu sayede maksimum yumuşak çalışma ve uzun ömür sunarlar.

ALUMALITE : Alüminyum gövde yapısı: Alumalite gövde, Okuma'nın hem olta makinelerinde hem de "baitcasting" makinelerinde kullanılan yeni alüminyum gövde teknolojisini içermektedir.

Alüminyum gövdeler çok sağlamdır ve muazzam büyüklükteki basınçlara ve torklara dayanırlar. Ayrıca, bu gövdeler mükemmel derecede yumuşak çalışma ve uzun ömür için hareketli parçalar arasında olması gereken hassas toleransları da sağlarlar.

ELİPTİK SALINIM SİSTEMİ : EOS, olta salınım sistemlerinde devrimci bir teknolojik gelişmedir.

EOS tasarımında, mükemmel misina sarımını, daha yumuşak çalışmayı ve daha fazla dayanıklılığı sağlayan eliptik şekilli dişliler kullanılır.

En önemlisi, EOS sistemi geleneksel olta makinesi salınım sistemlerinden daha dengelidir ve daha uzun ömürlüdür.

Erhan41

Aktif Üye
Adı
Erhan ALKAN
Sanırım beklemeli avlar için uygun olabilir, çünkü 690gr. gibi bir ağırlığa sahip. :)

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Boğazda çapari ve rapalada kullandığım makine 735 gram :) Kamış 396 gram.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Benim makinam 595 gr.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Makine 4,8:1 devirli, 16+1 rulmanlı, 680 gram ağırlığındadır.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Makine 4,8:1 devirli, 16+1 rulmanlı, 680 gram ağırlığındadır.
Bu makinayı çoktandır takip ediyordum. özeliği ve kalitesi çok iyi.okuma gurubunun son sistemi v-system.üst segment sıfır makinalarda bu özelikte bu fiyata bir makinaya rastlamadım.demirbaş olmaya bence aday bir makina alana ve satana hayırlı olsun.:)

OxDaTiTy

Aktif Üye
Adı
Dr. Burç
Yanlış anlaşılmasın ama bir soru sormak istiyorum bu resimler satılan makinaya mı ait acaba?

Çünkü eklenen resimler sanki bir dükkanda çekilmiş gibi de... O bakımdan merak ettim...

BOĞAZIN EFENDİSİ

Aktif Üye
Adı
Alparslan Altan
Spot balikciligin orda cekilmis.. Birsey daha sorucam kullanan arkadas fiyat etiketi ilemi kullaniyordu..

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Makina satılık kullanılmıyor şu an. Rica üzerine burada ilan açtım. Başka soru ?

OxDaTiTy

Aktif Üye
Adı
Dr. Burç
Sevgili Emir merak ettiğimiz koyduğun resimler satılık olan makinenin resimleri mi?

Çünkü koyduğun resimlerde üzerinde fiyat etiketi var sanki ve bir mağaza gibi duruyor... Hani üzerinde bir çizik var demişsin onu görmeye çalışırken dikkatimi çekti o sebeple sordum.

Makinenin şuan ki durumunu gösteren bir resim var mı acaba? Satılması açısından daha yardımcı olur...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...