Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Olta Balığı Youtuberlar Hakkında Düşünceleriniz ?

umitdulger

Daimi Üye
Adı
Ümit DÜLGER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bırzamanlar olmadılar olmazlarda onlar hep var olucak bu pıyasada :) daha gecen ısmını zıkretmıyecegım fb grubunda adam levrek yakalamıs vıdeo cekıyor bu 2 levregım dıyor balıgın agzında bır sahte balık desen ıp gıbı duruyor arkadaslar bu benım 2 balıgım av devam edıyor dıyor mıllet masallah felan dıyor tebrıkler ıletıyor gonderının altına sonra en son gonderının altına arkadas yapıstırıyor arkadaslar felanca sahteden elımde son 5 adet kaldı herkezın cantasında olması gereken bır sahte kacırmayın dıyor :)
3-4 lrf grubu dışında fb grubu takip etmiyorum artık. Bahsettiğimiz tipler ve parmak kadar balık paylaşımlarını onaylayan ve utanmadan destekleyen yöneticiler yüzünden hepsinden ayrıldım, o yüzden nesillerinin devam ettiğini bilmiyordum, umarım yakın zamanda soyları tükenir :D

Nedim Ceylan

Daimi Üye
Adı
Nedim Ceylan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Limit üstü av yapan herkese saygım var. İzliyorum hepsini. Recai başkanı ayrı tutuyorum. Gerçekten samimi işler yapıyor. Savaş Dursunu da severim. Lokman Yusi de kendi tarzında güzel videolar atıyor, daha usta işi.
Tabi hepsinin bir tarzı var. Ben tarzlarından çok avlarına bakıyorum.

GaziFishing

Yeni Üye
Adı
Gazi ÖZATA
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Yok be reis youtube macerası bizi bozar bu işi ama hakkıyla yapıcak bir kişiyi tanıyorum oda Cabbar :)
Ben ona vakti zamanında söyledim, ısrarda ettim ama ıhhh. Yapsa en iyisini yapar ama yapar mı ? Yapmaz :)