Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Olta makinesi gres yagi tavsiyesi ?

Turko

Üye
Adı
Ahmet
Kan Grubu
A Rh Negatif
Makineleri sokup takmak dusundugunuzden cok daha kolay emin olun bende bu gune kadar hic acmamistim bu karantina boslugunda oturdum 4 makinemi parcalayip topladim bu haftada hepsinin yag bakimini yapiyorum hem bu sayede makinelerin calisma bicimini nerde zayifliklari var onlarida anliyorsun hatta bi tane 10 yillik remixon makine var bende hic bakimi yapilmamis bu gune kadar icindeki 3 pilastik rulmani ucuz celik rulmanlarla degistirdim bakimini yaptim makine cag atladi resmen yag gibi oldu boslukta yapmiyor artik :) yani eglenceli aslinda takildigin yerde youtube videolarini izlersin halledersin.
albastar eski bi makinem var onunla biraz pratik yapmalıyım sanırım :D

midnigth

Aktif Üye
Adı
ömer baykal
Kan Grubu
O Rh Pozitif
albastar eski bi makinem var onunla biraz pratik yapmalıyım sanırım :D
Aynen oyle bende remixonla basladim sonra bi hisimla hepsini tokatladim :) duzenli calis parca kaybetme yeter calisma mantiklari cok basit yoksa makinelerin.

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
merhabalar son avımda benim makinaya sağlam su ve kum değdi. ama ben makina sökmek nedir bilmem? parçalarım elimde fazlası kalır :D epixor 20 var bende okumanın bunun bakımını kime nasıl yaptırabilirim? yada av bayi filan yapar mı? herkes kendisi mi yapıyor? sorularıma cevap verirsen sevinirim =)
Okumanın disbiritörü Cengiz balıkçılığa gönderebilirsiniz, wrb sayfalarında adresi yazıyor aras kargoyla anlaşmaları var kargo ücreti fazla çıkmıyor, ücretsiz bakım ve tamir hizmeti yapıyorlar. Kutunun içine bir kağıda sorunun ne olduğunu yazıp gönderebilirsiniz