Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Olta takımı ve malzeme arıyorum

TürKullanıcı

Yeni Üye
evet hocam oda olabilir normal de hep spin kullandım ne kadar kalitesiz olsalarda. Biraz da Karacabey boğazın dalgalı olduğunu düşünerek öyle söyledim ama kararsızım. Spin de az çok aynı işlevi görüyor aslında ama karadan atış mesafesi olarak yarı uzaklığa atıcağımı varsaysam Ne tutabilirim bu aylarda bir fikrim yok açıkçası :D
Eylülde lüfer başlar marmarada spinle şansını dene derim

Sekko

Üye
Adı
Sercan Yıldırım
Kan Grubu
A Rh Pozitif
En son 3 hafta falan önce oradaydım. Hiç balık yoktu . Deniz çok dalgaliydi . Ben döndükten sonra arkadaşlar çapari ile istavrit falan almışlar. Oradaki deniz sığ olduğu için surf takımı alıp uzağa atsan bile çok derinlik olmadığı için yine hedef balığın ufak balık olacağından spin takımı daha çok işine yarar . 270lik bir spin olta ve 3000 4000 lik makiine işini görür. Aradığın fiyat aralığında da Bauer falan bakabilirsin. O markanın uygun takımları var
BAUER Yeni Spin Seti Rocco Impeto Misinalı 270CM 10-30GR

enessvurall

Yeni Üye
Adı
enes vural
Kan Grubu
B Rh Pozitif
En son 3 hafta falan önce oradaydım. Hiç balık yoktu . Deniz çok dalgaliydi . Ben döndükten sonra arkadaşlar çapari ile istavrit falan almışlar. Oradaki deniz sığ olduğu için surf takımı alıp uzağa atsan bile çok derinlik olmadığı için yine hedef balığın ufak balık olacağından spin takımı daha çok işine yarar . 270lik bir spin olta ve 3000 4000 lik makiine işini görür. Aradığın fiyat aralığında da Bauer falan bakabilirsin. O markanın uygun takımları var
BAUER Yeni Spin Seti Rocco Impeto Misinalı 270CM 10-30GR
evet hocam doğrudur, bizim oralarda kıyı balıkçılığı malesef çok olmuyor ama limanlarda ve bu eylül ayları yaşlı dayıları gördükçe yapılabilicek etkinliklerde birinci sırayı aldı :D Bu yüzden lüfer , palamut ne varsa oturup bekliycem :D

enessvurall

Yeni Üye
Adı
enes vural
Kan Grubu
B Rh Pozitif
anladım hocam çok seçenek var bakıyorum açıklamaları yok ne ne için kullanılır ondan bu işleri danışansız yapmak çok zor

enessvurall

Yeni Üye
Adı
enes vural
Kan Grubu
B Rh Pozitif