Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Palamut Akya ve Barakuda rapala ve kefale saldırı videosu sualtı çekimi.

metehansamim

Daimi Üye
Adı
Metehan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Palamut Akya ve Barakuda rapala ve kefale saldırı videosu sualtı çekimi.
<iframe width="853" height="480" src="
" title="Palamut Akya ve Barakuda balığı rapala ve kefale saldırı videosu. Tekneden balık avı su altı çekimi." frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Çok güzel görüntüler Metehan.
Balıkların yeme atlama sahneleri bence eşsiz.

Hoper

Aktif Üye
Adı
Umut Şensever
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Görüntüler müthiş. Fakat bir şey dikkatimi çekti, sadece ilk balık rapalaya yakalanıyor, diğerleri o yem takma aparatına takılan ölü balıkla ile kandırılmış. Rapala ile kandırılmaları daha kolay olmuş sanki :)

Acaba sahtenin yaydığı titreşim ve çıkardığı daha mı cezbedici ?

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Yalnız videoyu kaynak belirtmeden kullanman içerik sahibini doğal olarak rahatsız etmiş. Pek etik de olmamış açıkçası.

metehansamim

Daimi Üye
Adı
Metehan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yalnız videoyu kaynak belirtmeden kullanman içerik sahibini doğal olarak rahatsız etmiş. Pek etik de olmamış açıkçası.
insanlar güzel bişeyler görsün diye uğraşıyoruz , derlemeler yapıyorum, menfaatim yok bişeyim yok .... Sende onamı takıldın kardeşim ?? Burda belirtme ihtiyacı hisstmişsin üşenmeden yazmışın

ErdenEren

Aktif Üye
Adı
Erden
Metehan Bey evet üşenmedim ve yazdım düşüncelerimi. Gayet de iyi yapmışım. Konuya ve cevabınızda dair söyleyecek elbette bir şeyler var ama üslubunuz ve hitap şeklinizden ötürü yazmaya değer görmüyorum. Emeğe saygı diyerek başlıktan ayrılıyorum beyfendi !