Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Palamut görüldüüüüü

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Bu hafta sonu bir arkadaşım telaşla 11 adet sardı ilk atışımda ama çapariyi karıştırdım, birsürü aksilik oldu avı bitirdim dedi ve Rumeli kavağına çekeğe teknesini bağladığını söyledi.11 balıkla geri dönmüş. Evet bu senenin sanırım ilk palamut haberi bu tam çingene palamutuymuş vonoz değil yani geçen haftada bir kaç oynak tesadüfen denize girerken görmüşler.Ben anlatanın aktarıcısıyım bakalım önümüzdeki hafta bende arkadasımla beraber çıkacağım inşallah raporu buraya iliştiririm.

tanbays

Aktif Üye
Adı
Tanbay S.
Güzel haber şimdiden Rastgele Nejat abi...

sperker

Üye
Adı
Serdar Perker
Karaburun tarafından haberler geliyordu zaten palamut vanozu bol diye bu sene yapacak galiba palamut :) Şimdiden rastgelsin.

Balıkoltası

Daimi Üye
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Geçen senede bol deniyordu ama adam gibi palamut bile yiyemedik. Her sene aynı şeyler. Gırgırlar sezon başlayınca 7 günde kuruturlar bu çingeneleri .
Tabii inşallah bol olur diyelim.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Bize pek birşey kalmaz gibi geliyor ama haydi bakalım kısmete alırız belki tek tük.

ozi

Daimi Üye
Adı
Ozan Dağlı
Bence dilimizi ısırarak konuşalımda nazar değmesin.

Aslıhan TURAN

Aktif Üye
Adı
Aslıhan TURAN
İşte bu iyi bir haber umarım güney marmaraya da uğrarlar:)

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Gırgırlardan bize sıra geleceğini sanmıyorum geçensene arkadasım anlatıyordu karaburun tarafı her taraf gırgır ağı falan yani...bu teknolojik gelişmeler balık popilasyonunu mahvetti.sonar gırgır insanoğlu dört bir koldan geleceğini mahvediyor.durumlar cok kötü.