Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Parsun Motor

Adı
Adınızı Soyadınız
Bende var 3. senesi oldu sorun yok 9,9 bg 2 zamanlı saros körfezi sultaniçe de kullanıyorum hemde sezonda hiç durmuyo desem yalan olmaz babam çıkar kardeşim çıkar ben çıkarım durmadan sabah ayrı akşam ayrı tık demedi belki biz şanslıyız ama 2 zamanlı motorlar 4 zamanlılara göre daha basit olduklarından ben 4 zamanlı parsun hakkında bilgim yok bizimkinin tüm parçaları yamaha ile birebir aynı .Keşanda yetkili servis var tekne getirmişlerdi limana sordum parsun nasıldır diye bende ilk başlarda endişeliydim oldukça tehlikeli bi bölgede avlanıyoruz gerek deniz gerek hava bu bölgede çok değişken aniden hava patlayabiliyo, adam abi kullan bi sorun yok bunlar pek sıkıntı çıkarmıyor dedi zaten 2 zamanlı ne sorun olacak dedi. Valla 3. yazı motorun hepsi öylemidir bilmem ama henüz tık yok.

erol kaptan

Yeni Üye
Daha yeni uye olup.ilk mesajinizda Parsunu oven yazi yaziyorsunuz.Parsunun bayragini dalgalandirdiginiz belli.Baliksevdam.com ailesi ve forumu bu fake yaziya itibar etmeyeceklerdir.
arkadasim evet yeni uye oldum dolasirken konuyu acan arkadasim parsunu kullananlardan bilgi almak istediğini gordum bende fikirimi ve memnuniyetimi belirttim sizin taşıdiginiz bayraga uymadiysa ozur dilerim lakin yeni resimlerimde var gormek istersen bakabilirsin bu is keyif isi her kes butcesine gore hareket eder bende butceme gore o donemde ciftzamanli parsunu aldim ve cok memnunum simdi iki zamanlinin uretimi yok bildigim kadari ile 4 zamanli motor hakkinda ise bir fikrim yok saygilar sunarim
sız hangı marka satıyorsunuz bılmem ama böylede suçlama yapmasak sorsak ögrensek daha ıyı olur ayrıca yeni üye ile eski üyeler arasında ayrım yapmayalım tekrar saygılar kolay gelsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

kaygisiz

Üye
Adı
Deniz Alkım
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Parsun motor aldım. Benzin deposunu ve iç depo kısmını dış depoya çevirdiğim halde, yan yatırıp taşırken sorun oluyor benzin akıtır. Motoru götüğrdüğünde 15-20 dakika dik tutup beklemeden çalışmaz. Hafif hafif azar azar ipi çekip benzini pompalamadan ipi çekince çalışmaz. Anlıycağınzı biraz Fazla verin Mercury alın geçin.

lutfuseyit

Yeni Üye
ben 5 hp 4 zamanlı parsun satıp kurtuldum ucuz olusuna aldanıp almıstım hic tavsiye etmem her yeri sorunlu saymakla bitmez
. İkinci el parsun var 1haftalik parsun 9.9hp 4 zmanli 4000tlye aldim Adem bey'den 2500tlye birakirim faturali.Ayrica her marka motorla takas olur

sedatperincek

Yeni Üye
Adı
sedat
YAV KARDEŞİM AKLINIZI PEYNİR EKMEKLE Mİ YEDİNİZ PARSUN-YAMABİŞİ ALIYORSUNUZ

caretta

Üye
Adı
BARBAROS
satmaya çalıştığın zaman Gör bakalım Elinde Patlıyor mu patlamıyormu.
3 yıldır sorun çıkarmayan makinayı niye satayım? Bi 3 yıl daha çıkartırda yükseltmek istersem o zaman da birine hibe ederim olur biter ki 3 katı fazla para ödemediğim için ve uzun yıllarda işimi görmüş olacağı gönül rahatlığıyla hediye ederim. Ayrıca bu ev araba değilki 2. elini düşüneyim.