Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Paylaşılacak Kadar Oldu Gibi...?

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Uzun zaman oldu , spin avına gitmeyeli. Resmen pazar günleri hanımın eğlencesi olmuştum...

Ara sıra , balık malzemelerini çıkartıp , düzenliyordum....

Arkadan bir ses...!

- Ne oldu balığa gidemeyince , üvey çocuklarını mı seviyorsun. ( Kinaye , laf vurdurma müthiş... ) Asla affetmez , bu fırsatları sağ olsun.

Bazı şeyler planlanmadan daha güzel oluyor denir ya... Bu da öyle spontane gelişen bir av programı oldu.

Cuma akşamı , bacanağım ve ailesi bize geldiler.

Kendisi bir AVM' de çalıştığından hafta sonu çok ama çok nadiren hafta sonu izin kullanabilen biri.
Çay , sohbet felan , bir ara balkona sigaraya çıktık..... Direk bana - Bacanak ben yarın izinliyim , Allahını seversen beni kurtar yoksa şuydu , buydu , tüm gün evdeyim dedi....

İşte tüm program o anda oluştu diyebilirim.

Akabinden hemen plan kurduk , Sabah suyuna gidelim.... Hatta , yanımıza biraz fazladan yiyecek içecek bir şeyler de alalım ki , LRF' si , top arkası , hiç birinin hatırı kalmasın... Doyalım , dedik...!

Elde olmayan küçük bir talihsizlikten dolayı meraya 1 saat kadar geç vardık maalesef.

Meraya varır varmaz , hemen sahteleri takıp , kamışlarımızı kırbaçlamaya başladık.
Meraya vardığımıza Şafak söküyordu zaten....

Normal de , meraya geldiğimde , benim ilk atacağım da bellidir , ikinci deneyeceğimde ....
Ama ben de değişik bir hastalık var... Yeni bir ürün aldıysam ve beğenerek aldıysam , illede o olacak.....

İlk iki sıralamayı değiştirdim.
@wolf3 Aydın Bey' den aldığım Herakles ile başladım. Bu arada 12.cm üzeri tek aldığım ilk sahte?
@wolf37

IMAG0187.jpg

Bir atış.... BOOŞŞŞŞŞ......!
İkinciyi attım... Bir iki sar...... ve..... Ahanda O en mutlu an.....! Balık Bastı. (Not : İyi ki.. uzakta bastı. Yeminlen ömrümü uzattı namussuz.)

IMAG0188.jpg

Değerli arkadaşlar ,
Bu barracuda dan nice irilerini tuttum. Ama uzun zamandır spin yapmadığımdan sanırım , müthiş keyif verdi...

IMAG0190.jpg

Kamış: Shimano Lunamis S900ML
Makine : Shimano Vanquish 3000F
İp : Momoi MX8
Sahte : Herakles Rave 175-F

Son düzenleme:
B

BS Okuru

Misafir
Tebrikler Fatih hocam mükemmel bir geridönüş av güncesi olmuş.. bu hobide paslanmamak lazım yoksa iş sıkıntı.. :) ayrıca av guncesinin başında '"pazar günleri hanımın eğlencesi olmuştum " sözünü okuduktan sonra uzun uzun dalıp iç geçiren benim gibi niceleri vardır bu forumda durumunu çok iyi anlıyorum.. :D Rastgelsin..

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Uzun zaman oldu , spin avına gitmeyeli. Resmen pazar günleri hanımın eğlencesi olmuştum...

Arkadan bir ses...!

- Ne oldu balığa gidemeyince , üvey çocuklarını mı seviyorsun. ( Kinaye , laf vurdurma müthiş... ) Asla affetmez , bu fırsatları sağ olsun.

Bazı şeyler planlanmadan daha güzel oluyor denir ya... Bu da öyle spontane gelişen bir av programı oldu.

Kendisi bir AVM' de çalıştığından hafta sonu çok ama çok nadiren hafta sonu izin kullanabilen biri.
Çay , sohbet felan , bir ara balkona sigaraya çıktık..... Direk bana - Bacanak ben yarın izinliyim , Allahını seversen beni kurtar yoksa şuydu , buydu , tüm gün evdeyim dedi....

Akabinden hemen plan kurduk , Sabah suyuna gidelim.... Hatta , yanımıza biraz fazladan yiyecek içecek bir şeyler de alalım ki , LRF' si , top arkası , hiç birinin hatırı kalmasın... Doyalım , dedik...!

Elde olmayan küçük bir talihsizlikten dolayı meraya 1 saat kadar geç vardık maalesef.

Meraya varır varmaz , hemen sahteleri takıp , kamışlarımızı kırbaçlamaya başladık.

Normal de , meraya geldiğimde , benim ilk atacağım da bellidir , ikinci deneyeceğimde ....
Ama ben de değişik bir hastalık var... Yeni bir ürün aldıysam ve beğenerek aldıysam , illede o olacak.....

@wolf3 Aydın Bey' den aldığım Herakles ile başladım. Bu arada 12.cm üzeri tek aldığım ilk sahte?
@wolf37

Ekli dosyayı görüntüle 74883

İkinciyi attım... Bir iki sar...... ve..... Ahanda O en mutlu an.....! Balık Bastı. (Not : İyi ki.. uzakta bastı. Yeminlen ömrümü uzattı namussuz.)

Ekli dosyayı görüntüle 74886

Değerli arkadaşlar ,
Bu barracuda dan nice irilerini tuttum. Ama uzun zamandır spin yapmadığımdan sanırım , müthiş keyif verdi...

Ekli dosyayı görüntüle 74888

Tebrik ediyorum @karacicek Fatih bey,
Gönlünüze göre olmuş,
Umarım aldığınız heyecan diğer avlarınızda artarak devam eder.

:harika::harika::harika::harika::harika:

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Fatih hocam mükemmel bir geridönüş av güncesi olmuş.. bu hobide paslanmamak lazım yoksa iş sıkıntı.. :) ayrıca av guncesinin başında '"pazar günleri hanımın eğlencesi olmuştum " sözünü okuduktan sonra uzun uzun dalıp iç geçiren benim gibi niceleri vardır bu forumda durumunu çok iyi anlıyorum.. :D Rastgelsin..
Teşekkürler Taha üstadım.
Çok uzun zamandır , spin avına gidemiyordum. Ara sıra bir kaç yemli ava gittiğim oldu , Spin başka bir heyecan....!

Tebrik ediyorum @karacicek Fatih bey,
Gönlünüze göre olmuş,
Umarım aldığınız heyecan diğer avlarınızda artarak devam eder.

:harika::harika::harika::harika::harika:
Teşekkürler Erkan Hocam.
İnşallah ,

Mektupla

Daimi Üye

Arkadan bir ses...!

@wolf37

Ekli dosyayı görüntüle 74883

Ekli dosyayı görüntüle 74886

Değerli arkadaşlar ,

Ekli dosyayı görüntüle 74888

Maaşallah...

Adı
fatih çekiç
Kan Grubu
A Rh Pozitif
kesin anamurdan kaçıp gelmiştir. tebrikler

karacicek

Daimi Üye
Adı
Fatih Karaçiçek
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Teşekkürler Üstad.
Teşekkürler.
kesin anamurdan kaçıp gelmiştir. tebrikler
Teşekkürler Fatih üstad. Anamur dakileri biliyorum , bu o abileirnin yanında biraz küçük kalır gibi.
Maşallah balıkda , sahtede çok güzel ! birbirlerine yakışmışlar :)
Teşekkürler Metehan Bey , aslına bakarsanız , daha önce hiç boyda sahtem var mıydı , yok muydu bilmiyorum. 145.mm felan vardı da 175' lik hatırlamıyorum. Önceleri bu boydaki sahtelerin bizim buralar için büyük kalacağını düşünmüştüm. Ama sosyal medya da felan duonun 175' lik sahteleri ile yakalanmış balık fotoları görünce , en azından çantamda olsun diye almıştım. Rengi de malum iş yapan bir renk. Kısmeti ile beraber gelmiş , meğer...!
Tebrikler güzel balık
Teşekkürler Adil üstadım.