Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Video Perch avım mayıs 2017

Konu, 'Balık Avı Videoları' kısmında Arcan tarafından paylaşıldı.

1. Arcan

Arcan Aktif Üye

Merhaba hobidaşlarım
    İş münasabetiyle birkaç günlüğüne Amasya'ya gitmiştim. Şantiyedeki işim öğleden önce bitince yakındaki bir gölete kaçamak yapayım dedim. Nede olsa her daim malzemeler bagajda Saat 15:30 gibi vardığımız merada başladık at çek yapmaya. Hava hafif rüzgarlıydı ve güneş bulutların arkasına kaçınca birden sıcaklık 10 derece birden düşüyordu.İlk önce lrf denemeleri yaptım. Maşallah merada okadar çok küçük balık varki sahtenin tabana inmesine bile müsade etmiyorlardı. Hal böyle olunca lrf nin zevkine vardım. Sayısız küçük balık ve 7-8 iri boy balık lrf sahtelerime atladı. Biraz da baitcasting takımımla vakit geçirmek istiyordum. Hemen ip misinamın ucuna bir metre fluorocarbon misina, texas rig zokası, slikon sahte ve 20gr dip kurşunu ile dropshot sistemi yaptım. Ve daha ilk atışımda 1kg civarında güzel bir balığı kandırmayı başardım. Artık büyük sasy kullandığım için küçük balıklar da atlamıyordu. Birkaç tane iri balığı da dropshot tekniği ile kandırmayı başardım. Anlayacağınız çok zevkli bir av günü geçirdim. Yalnız kafama takılan bir şey bar ki iri erkeklerin keseleri hala sperm dolu. Acaba havalar soğuk gitti diye bu balıklar hala çiftleşiyorlarmı??
    Bu arada bütün balıklar sağ salim suya iade edildi. Bolca video ve fotoğraf çekmek isterdik ancak şarjlarımız buna imkan vermedi. Çektiğimiz kadarını paylaşıyorum. Hepinize iyi seyirler dilerim.

IMG_1261.JPG

Buda Video;

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. BS Okuru

BS Okuru Misafir

Tebikler abi mükemmel balıklar.. Özellikle sondaki babayiğit Aliyyül ala .. :) havalar soğuk gidiyor geçen senede 1 mayıs civarları benim başıma geldi hayvan hala havyarli üreme döneminde..

Arcan bunu beğendi.
  4. TrAcHuRuS

TrAcHuRuS Daimi Üye

Tebrikler Arcan kardesim. Cok keyifli bir gun olmus.

Arcan bunu beğendi.
  5. Arcan

Arcan Aktif Üye

Teşekkür ederim kardeşim. Kıyıdaki çok küçük balıkları görünce tamam bunlar üremiş hatta balıklar büyümeye başlamış dedim. Ama oltaya atlayan balıklar genelde erkek ve sperm keseleri dolu. Haliyle hala üremekte geç kalmış olanlar olabilir diye düşünüyorum.

Teşekkürler. Keyifli bir gündü gerçekten

BS Okuru bunu beğendi.
  6. coner

coner Daimi Üye

Tebrikler keyfli bir gün geçirmişsiniz.

Arcan bunu beğendi.
  7. Abdullah SÜRÜCÜ

Abdullah SÜRÜCÜ Daimi Üye

Tebrikler Arcan çok eğlenceli bir gün geçirmişsin... Umarım bütün avların böyle olur...

Arcan bunu beğendi.
  8. Arcan

Arcan Aktif Üye

Teşekkür ederim Eşref Abim.

Eyvallah abim. Maksat temiz hava bol oksijen :) birde balık çalışırsa tadından yenmiyor. Senin yaptığın sahteler de güzel iş yapar bence burada :)

coner bunu beğendi.
  9. ocormanck

ocormanck Aktif Üye

tebrikler.. güzel zaman güzel balık güzel çekim :D rastgelsin..

10. Arcan

Arcan Aktif Üye

Çok teşekkür ederim. Daha iyileri size de rast gelsin

11. reelmaster

reelmaster Daimi Üye

Arcan ,tebrikler. Erkek balıkların durumu vahim,suya viyagra karışmış olabilir . Dikkat !

Sayfayı Paylaş