Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Pinorex Eagle Misina Hakkında (lrf)

Konu, 'Misinalar ve Çeşitleriyle Özelliklerine Genel Bakış' kısmında yhymskrn tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. yhymskrn

yhymskrn Aktif Üye

Merhaba Arkadaşlar,

"Pinorex Eagle Mono 0,18mm 150mt - 7.10gr" (Fluorocarbon Coated) arkadaşlar lrf misina araştırmalarım ve kullandığım misinalar (Powerline - Sufix - Shimano - Daiwa) dan pek memnun kalmadım bunların arasında belki Powerline Ultra serisi iyidi. Araştırmalar sonucunda Pinorex kullanalar özellikle yabancı forumlardan aldığım bilgiler doğrultusunda 1 hafta önce satın aldım 0,18mm yazıyor ama 0,16 gibi kullanımı var diyebilirim ve Daiwa Ninja 1000 lik makinama sardım ve kullanmaya başladım hafıza olayı sıfır gibi herhangi bir gam yapma durumu olmadı bu 1 haftalık süreçte yaşamadım yumuşak bir misina kalitesini elinize aldığınızda eğer deneyimli iseniz hisedebiliyorsunuz! atışlarda iyiydi 1 adet mırmır aldım aksiyon olarak WTD özellikle diğer kullanıdıklarıma göre bir tık daha iyi diyebilim (tabiki bu kişiye göre) LRF kullanırken çok pahalı ürünler tercih etmiyorum işte makinam Daiwa 380 TL civarı kamışım Daiwa 220 TL misina da 25 TL gibi!

Değerlendirecek veya almak için araştırma yapacak olan LRF ci arkadaşlara tavsiyemdir!

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 17 Ocak 2019
    zaad ve Mektupla bunu beğendi.
  2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. yk71

yk71 Aktif Üye

Pinorex... Çekerini çok abartılı yazmışlar. Zaten böyle çeker olsa ip misina yerine bunu kullanırız. 150 metre 25 TL fiyatta epey fazla. Decathlondaki misinalar daha uygun...

yhymskrn bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş