Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Power Pro ip misina

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Herkese selam.

9 Kg çekerli 274,3 metre uzunluğunda (20 lb 300 yd) Power Pro marka yeşil renkli ipimi satıyorum. Kutusunu dün açıp spin makinama sardım fakat istediğim uzunlukta ipi sığdıramadığım için dışarıda kalan yaklaşık 40 metrelik kısmı kesip ziyan etmek istemiyorum.

Aramızdan isteyen olursa tekrar orijinal makarasına sarıp kutusunun içerisinde verebilirim. Tekrarlayayım ip kesinlikle kullanılmadı makaradan makinaya sarıldı sadece.

İhtiyacı olan varsa 90 TL karşılığında kargo bana ait olmak üzere verebilirim.

Linkteki ürünün aynısıdır. Fiyat kıyaslayınız :)

SPRO POWER PRO 135 MT 0.15 MM ÖRGÜ MİSİNA Olta misinaları - Örgü misinalar(Braided) AVmarketi.com

http://www.spotbalik.com.tr/SPRO-POWER-PRO-135-MT-013-MM-ORGU-MISINA,PR-16475.html

Moderatör tarafında düzenlendi:

ykbilen

Daimi Üye
Adı
SERDAR BİLEN
Herkese selam.

9 Kg çekerli 274,3 metre uzunluğunda (20 lb 300 yd) Power Pro marka yeşil renkli ipimi satıyorum. Kutusunu dün açıp spin makinama sardım fakat istediğim uzunlukta ipi sığdıramadığım için dışarıda kalan yaklaşık 40 metrelik kısmı kesip ziyan etmek istemiyorum.

Aramızdan isteyen olursa tekrar orijinal makarasına sarıp kutusunun içerisinde verebilirim. Tekrarlayayım ip kesinlikle kullanılmadı makaradan makinaya sarıldı sadece.

İhtiyacı olan varsa 90 TL karşılığında kargo bana ait olmak üzere verebilirim.

Linkteki ürünün aynısıdır. Fiyat kıyaslayınız :)

SPRO POWER PRO 135 MT 0.15 MM ÖRGÜ MİSİNA Olta misinaları - Örgü misinalar(Braided) AVmarketi.com
90 tl ye 270 m çok iyi fiyat, ip te gerçekten bu fiyata alınabilecek güzel bir ürün, alana satana hayırlı olsun.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Eyvallah Serdar. Yedek kafa için düşün bence :)

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
Evet ürün o. Bir hesap yaparsak priority mail ile 72 tl civarına geliyor.

Emir Şengezer

Daimi Üye
Adı
emir şengezer
İlanı kapatabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...