Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Procop sahtelerle tanıştınızmı..?

Devrim Balbay

Daimi Üye
Adı
devrimbalbay
Bir balık sevdalısı,yerli girişimci ve araştırmacı olan cihat korkunc'un olağan üstü çabalarıyla hayat bulmuş olan bu sahte markası ile tanışan ve deneme şansı olan arkadaşlarım varmı bilmiyorum ama ben birinci elden bu hayalin gercek olmasına tanık oldum..
Uzun bir balıkçılık deneyimi ve gÜnlerce süren sohbetler sonrası ahşapla yaptığı ilk denemelerine sahit olduğumda bende sizin gibi bayağı şasırmıştım.El becerisi ve yaratıcılığı sayesinde bayağı iyi işler çıkarmaya başlamış kısa zamanda handmade sahte yapan tanınmış kişilerden biri olmuş çıkmıştı.Evet güzel şeyler düşünüyor ve uygulamada iyi işler çıkarıyordu ama bunların onu tatmin etmediğini şimdi daha iyi anlıyorum..

Kısıtlı imkanlarla ve sancılı arge ve tasarım döneminden sonra büyük bir çaba ile üretimine başlayan cihat cömert arkadaşımızın ilk türk sahte balık üreticisi biri olduğunu gururla belirtmek isterim..İlk etapta fazla bir modeli olmasada hayatımda tek tek ürettiği her sahteyi itina ve el emeği ile boyayan bir adam görmemiştim.Atölyede çalışmanın ve bu üretim aşamalarına katılmanın en güzelide her türlü renk karışımından sahte boyayabiliyor olamanız..

şuan 3 modeli ( Slalom , Trophy ve Paura minnow ) ve renk seçenekleri olan bu markayı avmarketlerde görüp inceleme fırsatı olan ve avlarında denemiş olan arkadaşların yorumlarını bekliyorum..

https://www.facebook.com/ProcopLures

PROCOP - PAURA MINNOW - YouTube
PROCOP - TROPHY - YouTube
adreslerinden videolarını izleyebilirsiniz..

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
TROPHY Yo-ZURI Mag Darter'dan kopyalanmış gibi..

Devrim Balbay

Daimi Üye
Adı
devrimbalbay
TROPHY Yo-ZURI Mag Darter'dan kopyalanmış gibi..
mag biraz daha tıknaz bir yapıya sahip olup kuyruk altında kendine özgü bir kıvrımı var ve ağız duvarı daha geniş bir aynaya sahip.. procop ise daha uzun gövde ve daha dar bir agız duvarı aynasına sahip..

görsel olarak bir birine benzer bu tip sahte çok ama ağırlık ve atiş sistemi olarak procop biraz daha öne çıkıyor..
denediğinde daha iyi bir değerlendirme bekliyorum senden şeref abi..

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
mag biraz daha tıknaz bir yapıya sahip olup kuyruk altında kendine özgü bir kıvrımı var ve ağız duvarı daha geniş bir aynaya sahip.. procop ise daha uzun gövde ve daha dar bir agız duvarı aynasına sahip..

görsel olarak bir birine benzer bu tip sahte çok ama ağırlık ve atiş sistemi olarak procop biraz daha öne çıkıyor..
denediğinde daha iyi bir değerlendirme bekliyorum senden şeref abi..
Face'e değil de havuz test görüntüsüne bakmıştım.
Orası yanıltmış beni..
Bir yerde denk gelirsem alırım bir tane. En azından destek olmuş olurum.. :)

pike-perch

Yeni Üye
Sahteleri inceleme fırsatım olmuştu. Yapıcı eleştiri olarak; bana göre renkler pek iç açıcı değil ve boyaları düzgün atılmamış. Katman şeklinde boyalar oluşmuş.
Umarım piyasada tutunabilir.

duzensiz

Daimi Üye
Adı
Hüseyin Susulu
birkaç zamandır karşıma çıkıyor, umarım sürekliliği olur.
videolarda mono misina nasılda parlıyor su altında.

Devrim Balbay

Daimi Üye
Adı
devrimbalbay
Sahteleri inceleme fırsatım olmuştu. Yapıcı eleştiri olarak; bana göre renkler pek iç açıcı değil ve boyaları düzgün atılmamış. Katman şeklinde boyalar oluşmuş.
Umarım piyasada tutunabilir.
Peki sizce renklerde ne gibi secenekler olmali? Boyalar konusunui ureticiye ileticegim. ;)

Devrim Balbay

Daimi Üye
Adı
devrimbalbay
birkaç zamandır karşıma çıkıyor, umarım sürekliliği olur.
videolarda mono misina nasılda parlıyor su altında.
Modellemeleri articak..yakinda kasik modelide giricekler sanirim..tesekkurler..Guzel bir detay bunada dikkat edilmeli..