Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rakuten sitesinden alışveriş hk. yardım

_Rastgele_

Daimi Üye
Adı
SERDAR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Pa fligenden varsa , surf basia 25qd neden ihtiyacınız oldu acaba?

kaiser

Aktif Üye
Adı
Mehmet Emin GÖKALP
Bazı satıcılar taxi ve ekstra vergi çıkara biliyor , mesala geçen hafat spin avında kullanılmak üzere yüzen tip yelek spiraşi verdim . Ürünün fiyatı 117 tl , satıcı ürüne kargo+taxi+vergi dahil 210 tl çıkardı bende iptal ettim.
Sanirim ayni urunden bahsediyoruz ☺

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
DİGİTAKA.COM ÜZRERİNDEN ALIŞ VERİŞ YAPAN VAR MI BİDE PAYPAL İLE YAPILAN ALIŞVERİŞLER NE KADAR GÜVENLİdigitaka 2.png digitaka 2.png digitaka 3.png digitaka 4.png digitaka 5.png digitaka.png

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
DİGİTAKA YA ÜYE OLMA ŞEÇENEĞİNİ BULAMADIM PAYPAL ÜZERİNDEN PARAYI ÇEKİYOR AMA KARGO TAKİP NUMARASI BANA PAYPAL ÜZERİNDEN Mİ ULAŞACAK ?

DİGİTAKA YA ÜYE OLMA ŞEÇENEĞİNİ BULAMADIM PAYPAL ÜZERİNDEN PARAYI ÇEKİYOR AMA KARGO TAKİP NUMARASI BANA PAYPAL ÜZERİNDEN Mİ ULAŞACAK ?
Merhaba paypell i bi hakem gibi düşünün ve ürün elinize ulaşmadıgı zaman paypell e sorununuzu ilettiğinizde kartınıza 10 gün sonra para iadenizi yapmaktadır.ptt kargolu almaya calışırsanızda vergi az cıkar Dhl kargo masrafı daha coktur satıcıyla urunu almadan once maillasın turkiye yollama sorunu varmı postahane kargo yolluyabiliormu hatta aldıgınız urun 200 dolarda faturaya rakamı daha dusuk yazarsa kargoda da takılmaz.takılma derken yurtdısı sıtelerınden 100 $ ve 100 € hakkı veriliorrakam bu fıyatı gectıgı ıcın dhl le gelirse acaba bu işte ticaret mi var diip gumruk gorevlilerinin dikkatini cekerse urune fazla vergi odersiniz

exxper

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Islemi2 gun once yaptim mail attilar 01,06,2015 tarihinde EMS ile kargoya verecekler