Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

rapala klips i önerisi

baysal

Aktif Üye
Adı
gökhan
arkadaşlar spin oltaların fincanından geçebilecek sahtenin aksiyonunu bozmayacak ve çekeri güçlü olup güven veren bir rapala klipsi arıyorum kullanıp memnun kalan varsa önerilerinizi bekliyorum

Horozbina

Daimi Üye
Adı
Bülent
Decoy :D:D:D

Sakın alma ha. Bunun için konu dahi açmıştım. Tel kalınlıklarını ölçtüm, malzeme çapı uygun olsaydı K katsayısını çekme mukavemetini ölçer diğerleriyle kıyaslardım.

İma, Owner 1.5 veya 2 numara iyi. Bu numaraları yazdım ama senin kamış uç fincanlarının çapını kestirecek kadar müneccimliğim yok.

1 numaraları o deliklerden geçebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

YEKTA

Daimi Üye
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Geçenlerdede açılmıştı bu konu biraz kurcala forumu görselleriyle göreceksin

Yakamoz

Daimi Üye
Adı
Kenan Ahıska
Remixonun 0 numarasi geciyor tum kamislardan. Simdiye kadar acilmadi. Lakin ben guvenemiyorum.

Hayatimin baligi geldiginde 0 numara remixon klips le bir onceki avdan kalma dugumun olmasi kabusum olur kesin.

İsin dorusu bu dugumu her avda yeniden atmak...

Dahasi av icinde yarim saatte bir de degistirmek....

scorpion26

Daimi Üye
Remixon almıştım bende. 9 Kg. Çeker dendi. 5 kg su dolu bidonu tartıyor. Test ettim. :)

ellidokuz

Aktif Üye
Adı
Özden
Kan Grubu
AB Rh Pozitif

remixonun resimde görünen klipslerinden 4 numarasını kullanıyorum. V system kamışın halkalarından geçiyor sıkıntı yok.. henüz klips yüzünden balık kaçırmadım.. kaçırılcak kadar büyük balığa çokta denk geldiğim söylenemez o ayrı tabi.. 4 kg balık çektiğini tecrübe ettim ;)

pakette 10 tane vardı yanılmıyorsam 5 lira gibi bi para..

rastgelsin.

Can_Ordu

Daimi Üye
Adı
Can ÖNEL
Ben de remixon ym-2004 1 numara kullanıyorum boyu 1.3cm, 0 numarası 1cm. 0 numara bazen numara yapıyor (kapanmıyor esniyor...vb) ondan dolayı 1 numaraya geçtim. Balık da aldım bu klipsle görünürlüğünden şüphem kalmadı. Ucuz ve iş gören bir klips. Fırdöndüsüz.

Ekleme: Bu klips yüzükten geçmiyor.