rapala klips i önerisi

baysal

Aktif Üye
29 Ağu 2014
477
320
0
34
istanbul
Adı
gökhan
arkadaşlar spin oltaların fincanından geçebilecek sahtenin aksiyonunu bozmayacak ve çekeri güçlü olup güven veren bir rapala klipsi arıyorum kullanıp memnun kalan varsa önerilerinizi bekliyorum

Horozbina

Daimi Üye
17 Ocak 2012
2,266
3,773
113
Tekirdağ / İstanbul / Ören
Adı
Bülent
Decoy :D:D:D

Sakın alma ha. Bunun için konu dahi açmıştım. Tel kalınlıklarını ölçtüm, malzeme çapı uygun olsaydı K katsayısını çekme mukavemetini ölçer diğerleriyle kıyaslardım.

İma, Owner 1.5 veya 2 numara iyi. Bu numaraları yazdım ama senin kamış uç fincanlarının çapını kestirecek kadar müneccimliğim yok.

1 numaraları o deliklerden geçebilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

YEKTA

Daimi Üye
20 Haz 2012
2,775
2,001
113
ÇANAKKALE
Adı
YEKTA
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Geçenlerdede açılmıştı bu konu biraz kurcala forumu görselleriyle göreceksin

Yakamoz

Daimi Üye
11 Kas 2010
780
862
93
İstanbul
Adı
Kenan Ahıska
Remixonun 0 numarasi geciyor tum kamislardan. Simdiye kadar acilmadi. Lakin ben guvenemiyorum.

Hayatimin baligi geldiginde 0 numara remixon klips le bir onceki avdan kalma dugumun olmasi kabusum olur kesin.

İsin dorusu bu dugumu her avda yeniden atmak...

Dahasi av icinde yarim saatte bir de degistirmek....

ellidokuz

Aktif Üye
26 Mar 2013
261
177
43
tekirdağ
Adı
Özden
Kan Grubu
AB Rh Pozitif

remixonun resimde görünen klipslerinden 4 numarasını kullanıyorum. V system kamışın halkalarından geçiyor sıkıntı yok.. henüz klips yüzünden balık kaçırmadım.. kaçırılcak kadar büyük balığa çokta denk geldiğim söylenemez o ayrı tabi.. 4 kg balık çektiğini tecrübe ettim ;)

pakette 10 tane vardı yanılmıyorsam 5 lira gibi bi para..

rastgelsin.

Can_Ordu

Daimi Üye
24 Eki 2013
509
217
43
33
Ordu
Adı
Can ÖNEL
Ben de remixon ym-2004 1 numara kullanıyorum boyu 1.3cm, 0 numarası 1cm. 0 numara bazen numara yapıyor (kapanmıyor esniyor...vb) ondan dolayı 1 numaraya geçtim. Balık da aldım bu klipsle görünürlüğünden şüphem kalmadı. Ucuz ve iş gören bir klips. Fırdöndüsüz.

Ekleme: Bu klips yüzükten geçmiyor.