Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rastgeleder-Av Doğa Dergisi İzcilere Balıkçılık Semineri-2 Gerçekleştirilmiştir

remorg

Yeni Üye
Adı
Tuncer Ünal
Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin birlikte düzenlediği Sahil Deniz İzci Grubuna Balıkçılık Seminerinin ikinci ayağı Gerçekleştirilmiştir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ankara Gençlik Merkezinde 20.05.2010 tarihinde gerçekleşen Balıkçılık seminerimizin ilkinci ayağı Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin katkılarıyla gerçekleşmiştir. İkinci Seminerimizde Tebliğ ve yasal düzenlemeler ve Avlanma Teknikleri konularına değinilmiştir.

Rastgele-der Rastgelebalıkçı Amatör Olta Balıkçıları Derneği Üyelerinden ve katılımcılardan;
Tuncer Ünal,M.Hakan Başar,Metin Karagöz,Coşkun Bozalan, Serdar Taşdemir, Atilla Beşiroğlu, Kutsiye Beşiroğlu ve Nusret Kılıç'ın destekleri ile gerçekleşen seminerde Av-Doğa Dergisinden Sn.Kamil Üçbaş'a ve Sevgili Bülent Kutluca'ya vermiş olduğu destek için teşekkür ederiz.

Emeği geçen Sahil İzci Grubu Liderleri ve izcilere teşekkür ederiz.

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İlk çalışmanızda da söylediğim gibi;
Harika bir çalışma olmuş.
Böylece neyi, nerede, ne zaman, nasıl kullanacağını bilen bilinçli, doğa dostu gelecek nesilleririz oluşacak. Sivil toplum örgütlenmeleri inşallah artarak çoğalır.
Bu çalışmaya emek verenleri canı gönülden kutluyor, tebrik ediyorum.
Ayrıca bu çalışmayı illere yaymayı düşünüyor musunuz? Ülkemizde balıkçılık üzerine herhangi bir temel eğitim yapan kurum, sivil toplum örgütlenmeleri, kurslar vb. gibi yerler olmadığından, ya usta diye tabir ettiğimiz kişileri gözlemleyerek, ya da forumlar vasıtasıyla soru-cevap şeklinde bilgilenmemizi tamamlamaya çalışıyoruz. Ama bu konuda başlatmış olduğunuz çalışma ile sanırım bu açık kapanmış olacak.

enis59

Daimi Üye
Adı
Enis
tebrikler küçük arkadaşlara avı ve avcılığı çok iyi şekilde aşılayıp çevreye duyarlı ve saygılı olmalarını öğretmeniz gerçekten takdire şayan bir davranış

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler
Bu tarz çalışmaların artarak devam etmesini diliyorum.
Bugünkü çocukları bilinçlşendirebilirsek 25-30 sene onlar yöneteci pozisyonuna geldiğinde o ana kadar yapılmış olan yanlışlıklar telafi edilemese de sonraki kuşaklar için umut olacaktır.
Bu süre biz insanlar için uzun uzun gibi görünse de devletler için dün gibidir.

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Emeği geçen herkezi yürekten kutluyorum.:harika:ne güzel kareler eğitim,eğitim eğitim,diyorum başkada bir şey demiyorum.

Ersin

Daimi Üye
Adı
Ersin M.Karaketir
Kan Grubu
A Rh Negatif
Eminim ki ilk çalışmanızda olduğu gibi yine çok başarılı bir seminer olmuştur.
Sürdürülebilir amatör avcılık adına ülkemizin bu tür eğitim çalışmalarına oldukça ihtiyacı var.
Emek veren herkese tekrar teşekkürlerimi sunarım.