Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Rastgeleder-Av Doğa Dergisi İzcilere Balıkçılık Semineri Gerçekleştirilmiştir

remorg

Yeni Üye
Adı
Tuncer Ünal
Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin birlikte düzenlediği İzci Grubuna Balıkçılık Semineri Gerçekleştirilmiştir.

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Ankara Gençlik Merkezinde 07.05.2010 tarihinde gerçekleşen Balıkçılık seminerimizin ilk ayağı Rastgeleder-Av Doğa Dergisinin katkılarıyla gerçekleşmiştir. İkinci Seminerimiz 14.07.2010 tarihinde gerçekleşecektir.

Rastgele-der Rastgelebalıkçı Amatör Olta Balıkçıları Derneği Üyelerinden;
Tuncer Ünal,Şule Ünal,Umut Demir,M.Hakan Başar,Metin Karagöz, Atilla Beşiroğlu, Kutsiye Beşiroğlu ve Nusret Kılıç'ın destekleri ile gerçekleşen seminerde Av-Doğa Dergisinden Sn.Kamil Üçbaş'a ve Sevgili Bülent Kutluca'ya vermiş olduğu destek için teşekkür ederiz.

Emeği geçen tüm dostlara ayrıca teşekkür ederiz.

sokrates

Aktif Üye
Adı
Murat Can
Kan Grubu
A Rh Negatif
Paylaşım için teşekkürler böyle etkinliklerin düzenlenmesi güzel bilinçli avcılık yapılması doğayı koruma adına gençlerimizin bilgilendirilmesi gelecek nesillere daha geniş popülasyonlar kalmasını sağlayacaktır katılan ve düzenleyen bu işlere önayak olan herkesi kutlarım.

A.Bülent KUTLUCA

Aktif Üye
Adı
Adınızı Soyadınız
Bu yapılan İşi ÇOK KUTSAL BİR VAZİFE olarak görüyorum,Fotoğrafları çekerken neyi resimlediğimi düşündüm ve cevap belli ''GELECEĞİMİZİN RESMİ'' birbirinden değerli Dostların geleceğimiz olan çocuklarımıza ,yüzlerinde oluşabilecek en güzel tebessüm ve heyecanla bildiklerini aktarıyor olmaları ne kadar Asilce ve Asıl ihtiyacımız olan şey,,,,Bildiklerimizi paylaşmayı ve doğru olanı doğru şekilde doğru insanlara sunmanın getireceği mutluluğun RESMİNİ ,gayretleriniz,heyecanınız ve menfaatten arınmış güzel duygularuınızla nakşettiğiniz için ,Sevgili Tuncer ,yeni bir başlangıca attığınız o çok kıymetli ALTIN SIRMALI imza için tüm Rastgeleder yönetimi Sevgili Hakan ve Umut'u,,,,Atilla Abiyi, Nusret Abiyi ve Kamil Üçbaş Bey'i ve Destek verenleri Ayakta alkışlıyorum,,,VAROLUN

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Çok güzel ve anlamlı bir çalışma.
Hem bu çalışmanın devamını, hem de benzerlerinin planlanarak sıklıkla yapılmasını dilerim.
Şimdi çocuk ve genç olan nesli ne kadar bilinçli yetiştirebilirsek o kadar başarılı olacağımız aşikar.
Yapanların, düşünüp planlayanların ellerine sağlık

Evren Tamer

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Evren Tamer
Teşekkürler.

Bahadır Sarıca

Daimi Üye
Adı
Bahadır Sarıca
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Harika bir çalışma olmuş.
Böylece neyi, nerede, ne zaman, nasıl kullanacağını bilen bilinçli, doğa dostu gelecek nesilleririz oluşacak. Sivil toplum örgütlenmeleri inşallah artarak çoğalır.
Bu çalışmaya emek verenleri canı gönülden kutluyor, tebrik ediyorum.

remorg

Yeni Üye
Adı
Tuncer Ünal
Çok değerli Baliksevdalıları;

Türkiye'de ilk kez gerçekleşen böyle bir organizasyonu düzenlemekten büyük mutluluk duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. İlk seminerimizde Avcı Etiği, Ülkemizdeki Balıklarımız ve Balık avında kullandığımız malzemeleri tanıttığımız seminerimizin ikinci ayağını 14.05.2010 tarihinde gerçekleştireceğiz.

Geleceğimiz olan çocuklarımızın bilinçlendirilmesi ve doğa sevgisinin aşılanması yanında Balık avcılığı kültürününde oluşturulması doğru bilgi ile yetişmeleri için çalışmalarımıza Derneğimiz olarak devam etmeye çalışacağız.

Bu yolda bizi destekleyen tüm dostlara teşekkür ediyoruz.

Tuncer Ünal
Rastgeleder Yönetim Kurulu Başkanı

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Tuncer Bey, can-ı gönülden tebrik ediyorum. Orada bilinçlendirdiğiniz gençler, denizlerimizin ve bizlerin kurtuluşu olacaktır. Bu tür organizasyonlara gerçekten büyük ihtiyaç var. Yapabileceğimiz bir şeyler olursa bizler de yardımcı olmak isteriz.

Ersin

Daimi Üye
Adı
Ersin M.Karaketir
Kan Grubu
A Rh Negatif
Emeği geçen herkese teşekkürler. Bu tür çalışmaların önemi tartışılmaz. Ülkemizin en önemli ihtiyacı eğitim ve bilinçlendirme. Küçük kardeşlerimize ufakta olsa bir katkısı oldu ise ne mutlu sizlere. Ellerinize, emeklerinize sağlık.

Moderatör tarafında düzenlendi: