Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Remixon surf kamış ve makine hakkında düşünceleriniz ?

Kuleli

Yeni Üye
Adı
Bilal
Arkadaşlar kışın istanbul boğazında yazın ise bursa gemlik-armutlu taraflarındayım,

Hedeftaki balıklar genel olarak:
İstavrit
izmarit
mırmır
karagöz
lüfer-çinekop
Yemli ve rapala sistemi ile avcılık

gibi balıklardır

Almak istediğim kamış : Remixon TERMINATOR-420
Kamışı seçmemdeki amaç sert aksiyona sahip olması hafif olması ve kıyıdan uzağa atış yapabilmesi ve fiyatı diğer kamışlara göre daha uygun olması

Remixon TERMINATOR-420
http://www.avmarketi.com/asp/product/9816/REMIXON-TERMINATOR-SURF-KAMIS-100-200G-420CM

Almak istediğim makine : Remixon INFINITY6000
(makinelerden pek anlamam) Makineyi seçmemdeki amaç hafif olması, konik kafa surf olması, kıyıdan uzağa atış için tasarlanmış olması ve fiyatı diğer makinelere göre daha uygun olması

Remixon INFINITY6000
http://www.avmarketi.com/asp/product/9805/REMIXON-INFINITY-6000-SURF-MAKINE

Bu kamış ve makine hakkında düşüncelerinizi alabilirmiyim,
tavsiye edermisiniz,
aradığım kriterlere veya avlandığım balıklara göre farklı bir makine veya kamış önerirmisiniz ?

Teşekkürler

red baron

Aktif Üye
Adı
murat ocakçı
Ocean gold fish 3.90veya 4.20 kamışı öneririm aradığınız kriterlere uygun bir kamış olduğuna eminim.Makina olarakta ben daiwa bg serisi makinalar kullanıyorum.

Kuleli

Yeni Üye
Adı
Bilal
Ocean gold fish 3.90veya 4.20 kamışı öneririm aradığınız kriterlere uygun bir kamış olduğuna eminim.Makina olarakta ben daiwa bg serisi makinalar kullanıyorum.
Dayı ne yaptın sen ya :eek: daiwa bg makinalara baktımda 200 lira diyor:eek: bu benim bütçemi aşar, benim makina + kamış 200 lira yapıyor:p:)

Gold fish markalı kamış benim arkadaşda var, kullandım ama benim aradığım kriterlere uymuyor, bahsettiğiniz kamış yumuşak aksiyonlu, benim istediğim sert aksiyonlu olması:)

İlginizden dolayı teşekkürler:)

Kuleli

Yeni Üye
Adı
Bilal
Kimsenin iyi veya kötü görüşleri yokmu

BİROL

Daimi Üye
Adı
Birol
Daah önce kullanmadığım ve kalitesinden eminolmadığım bir marka. O yüzden yorum yapmamayı tercih ediyorum .

lüfercan

Aktif Üye
Adı
levent can
Remixon marka başka model kamış ve makine kullanıyorum.Çok memnunum.
Almak istediğin kamışı daha piyasaya çıkmadan görmüş ve test etmiştim ancak avlanmadım ve firma sahibine kamış hakkındaki düşüncelerimi belirtmiştim.Ben bu kamışın 4.50 sini almayı düşünüyorum.Tam hayal ettiğim gibi bir kamış olmuş.Ancak kamışı avda kullanmadığımı bir kez daha söyliyim.
Seçtiğin makine de pasionepesca İtalyan balıkçılık tv kanalında tanıtımını yaptıkları Ünlü bir İtalyan markasının aynısını üretmişler.O makineyi de almak istiyorum.
Remixon yerli bir markadır diğer markalar gibi Çin de imalat yapıyorlar.Ben mallarının kalitelerinden memnunum.Satış sonrası hizmetleri de çok iyi.Ben kamış ve makinemi İstoçtaki yerlerinden almıştım.Oradaki arkadaşlar bir sıkıntın olursa çok ilgileniyorlar.
Benim bu marka ve seçtiğin ürünler hakkındaki bildiklerim bunlardır seçtiğin takım benim de almayı planladığım bir takımdır.Ancak alıp almamak sana kalmış çünkü bende henüz bu kamış ve makineyi avda kullanmadım.

Kuleli

Yeni Üye
Adı
Bilal
Remixon marka başka model kamış ve makine kullanıyorum.Çok memnunum.
Almak istediğin kamışı daha piyasaya çıkmadan görmüş ve test etmiştim ancak avlanmadım ve firma sahibine kamış hakkındaki düşüncelerimi belirtmiştim.Ben bu kamışın 4.50 sini almayı düşünüyorum.Tam hayal ettiğim gibi bir kamış olmuş.Ancak kamışı avda kullanmadığımı bir kez daha söyliyim.
Seçtiğin makine de pasionepesca İtalyan balıkçılık tv kanalında tanıtımını yaptıkları Ünlü bir İtalyan markasının aynısını üretmişler.O makineyi de almak istiyorum.
Remixon yerli bir markadır diğer markalar gibi Çin de imalat yapıyorlar.Ben mallarının kalitelerinden memnunum.Satış sonrası hizmetleri de çok iyi.Ben kamış ve makinemi İstoçtaki yerlerinden almıştım.Oradaki arkadaşlar bir sıkıntın olursa çok ilgileniyorlar.
Benim bu marka ve seçtiğin ürünler hakkındaki bildiklerim bunlardır seçtiğin takım benim de almayı planladığım bir takımdır.Ancak alıp almamak sana kalmış çünkü bende henüz bu kamış ve makineyi avda kullanmadım.
Bu sözleriniz beni daha çok mutlu etti :) Remixonun Türk malı olduğunu bilmiyordum bunuda öğrenmiş oldum. paramızın yabancı markaya gitmemeside ayrı bir cabası. Galiba bu 2 seti alıcam

Kuleli

Yeni Üye
Adı
Bilal
Bence bu daha iyi gibi çünkü senin seçtiğin kamışta düğüm sorunu rüzgar düğümü o kapanır halkalarda çok olur. Madem remixon istiyorsun
http://www.avmarketi.com/asp/product/11935/REMIXON-STRONG-TELESURF-KAMIS-200G-450CM
söylediğiniz kamışa baktım 560 gr ağırlığında benim amacım 500 grmı geçsin istemiyorum vede sert aksiyonlu bir kamış istiyorum.

senin seçtiğin kamışta düğüm sorunu rüzgar düğümü o kapanır halkalarda çok olur.
Burayı pek anlamadım ? biraz daha detaylı anlatırmısınız :confused:

red baron

Aktif Üye
Adı
murat ocakçı
Dayı ne yaptın sen ya :eek: daiwa bg makinalara baktımda 200 lira diyor:eek: bu benim bütçemi aşar, benim makina + kamış 200 lira yapıyor:p:)

Gold fish markalı kamış benim arkadaşda var, kullandım ama benim aradığım kriterlere uymuyor, bahsettiğiniz kamış yumuşak aksiyonlu, benim istediğim sert aksiyonlu olması:)

İlginizden dolayı teşekkürler:)
GOLD FİSH in bir kaç modeli var sert aksiyonlu olanı black hawk olması gerek sen bir bak anlayacaksın daiwayı sana alman için değil sadece kendim kullandığım makinayı belirttim ama makina dersen ryobi exsuma öneririm ikisi çok güzel bir birleşim olur,tecrübe etmek istersen ben hafta sonları sarayburnundayım gel,gör, kullan.