Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Resimdeki Bando Makine Kullananlardan Yardım

Konu, 'Makineler, Olta Makaraları Özellikleriyle Açıklamaları' kısmında AHMET 67 tarafından paylaşıldı.

1. AHMET 67

AHMET 67 Aktif Üye

IMG-20190205-WA0000.jpg

Resimdeki Bando surf mania makine kullanan ustadlardan yardım talep ediyorum. Saygılarımla

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Mektupla

Mektupla Daimi Üye

AHMET 67 bunu beğendi.
  4. AHMET 67

AHMET 67 Aktif Üye

Ustam ben bu makineyi almayı düşünüyorum bir arkadaştan fakat kendiside hiç kullanmamış olduğundan ve surf avcılığı yapmadigindan bilgi sahibi değil. Ben bu makineyi Zonguldak meraları yüksek kayalık olduğundan 5 metrelik kamisa takip palamut avında kullanmayı düşünüyorum o yüzden tereddütte kaldım. 15 li palamut caparisi kullanıyorum ve nadirde olsa denk geldiğinde 6-7 tane kiloluk palamutu denizden cikarabilirmiyim acaba kayaların yüksekliği de 10-15 metre civarı. O yüzden kullanan ustadlardan yardım talebinde bulunmak istedim.

midnigth ve Mektupla bunu beğendi.
  5. midnigth

midnigth Aktif Üye

Universiteyi zonguldakta okumam dolayisiyla avlanilan yerleri gormustum (fener tarafi mesela) gercekten yuksek kayalardan av yapiliyordu, dediginiz gibi 6-7 adet kiloluk palamutu cok kaliteli makinalar kiyiya getirebilsede o yukseklikten o agirlikta baliklari yukari cekebilecek makine cok zor bence anca cikrik makine tarzi is gorur galiba yada cok yuksek olmayan kayaliklardan bu yazdiginiz makinaylada avlanabilirsiniz .

AHMET 67 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş