Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

S.o.s

fatihusta

Yeni Üye
Adı
fatih usta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
İncelediğiniz Okuma G Force 7-35gr sanırım abi, eğer beğendiysen onu al, başlangıç için çok güzel kamıştır abi üzmez seni. Ama işi öğrendikçe, ne bileyim aksiyon vermedir iyice uzağa atmadır falan derken sana az gelmeye başlar, o zaman daha iyisini alırsın. Sen de bilirsin balıkçılıkta bir alayım tam alayım durumu olmuyor. Önce ucuz bir arabada kullanmayı öğrenip sonra bmw almak gibi :)
Daha üst bir kamış öneremem çünkü fiyatlar bir anda uçuyor abi. Şimdi o kamış 80tl civarı, ben şimdi kamış önersem 200tlden aşağı olmayacak o yüzden sen Okuma G Force al :)

Bütün bunların haricinde, belki de diyeceksin ki bu G Force ne güzel kamışmış hiç değiştirmeme gerek yok ben bununla dünyanın balığını tutarım diyeceksin :)
mehmet benim inceledigim sanırım bu
Mehmet benim incelediğim 1.sanırım 2. side ilkinden çok iyiyse alabilirim senin bahsettigin ise sanrım 3.su
1.Okuma Competıtıon 240cm 10-40g Spin Kamışı
2-Okuma Ceymar URF 9' 270Cm 10-40Gr Spin Olta Kamış
3-Okuma G-Force Spin 9' 270 cm 7-35 gr

yk71

Aktif Üye
Adı
Yüksel
okuma dead ringer 2.58 ve 2.70 modelleri de fena değildir.

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar doğru söylemişler makina iyi ama kamışı başka alın, Daiwa legalis seabass 10-35gr 2,60cm kamış alın kendim kullanıyorum aksiyonu süper, ipte ucuz iplerdede çok iyi olanları var kendo ve sufix bir çok insan kullanıyor forumda yazıyorlar herkes çok memnun aliexpresstede çok iyi ipler var seaknight w8 ve kastking markaları çok kullanan memnun olanlar var, bende aliexpresten şu linkteki ipi aldım 4 aydır kullanıyorum çok iyi gayet, kafa lambasıda almadıysanız linkteki lambayı aldım çok yi çıktı US $11.99 |Tahmini Teslimat Zamanı US $6.49 |Tahmini Teslimat Zamanı

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
mehmet benim inceledigim sanırım bu
Mehmet benim incelediğim 1.sanırım 2. side ilkinden çok iyiyse alabilirim senin bahsettigin ise sanrım 3.su
1.Okuma Competıtıon 240cm 10-40g Spin Kamışı
2-Okuma Ceymar URF 9' 270Cm 10-40Gr Spin Olta Kamış
3-Okuma G-Force Spin 9' 270 cm 7-35 gr

Abi hiç düşünme ceymarı al derim. Ufr uç teknolojisi okumaya has kamışın uç kısmının mukavemetini artıran bir teknoloji ve bazuka kılıfla beraber geliyor

fatihusta

Yeni Üye
Adı
fatih usta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar doğru söylemişler makina iyi ama kamışı başka alın, Daiwa legalis seabass 10-35gr 2,60cm kamış alın kendim kullanıyorum aksiyonu süper, ipte ucuz iplerdede çok iyi olanları var kendo ve sufix bir çok insan kullanıyor forumda yazıyorlar herkes çok memnun aliexpresstede çok iyi ipler var seaknight w8 ve kastking markaları çok kullanan memnun olanlar var, bende aliexpresten şu linkteki ipi aldım 4 aydır kullanıyorum çok iyi gayet, kafa lambasıda almadıysanız linkteki lambayı aldım çok yi çıktı US $11.99 |Tahmini Teslimat Zamanı US $6.49 |Tahmini Teslimat Zamanı
tşk yeni farkettim bunu bi degerlendireyim

fatihusta

Yeni Üye
Adı
fatih usta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
BUTUN ARKADAŞLARA TŞK EDERİM 1 GUNDE BİTTİ BUŞ :))) FORMA DA KAFAMDAKİ ŞEKİL OLUSTU:))) SATICILARA KALSAK ONLAR COK PARA KAZANDIGI URUNLERİ (BAYİİ Sİ OLDUGU) SATMAK İÇİN MUCADELE EDİYOR İNTERNETTEDE SPONSORLAR YONLENDİRİYOR (YOTUBE) BEN ONLARI DİNLEDİM AMA NE ALICAGIMA SİZİNLE KARAR VERDİM İP KESİN CİN DEN ALICAM ONU BİLMİYORDUM BURAYA GİRİN CE OGRENMİŞ OLDUM TEKRAR GÖRUSMEK DİLEGİMLE HEPNİZE BOL ŞANS RAST GELSİN

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Rastgele Fatih Abi bol trofeleri avların olsun :)

fatihusta

Yeni Üye
Adı
fatih usta
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Rastgele Fatih Abi bol trofeleri avların olsun :)
tşk mehmet kardeşim sana da bol torefeleri bol şansın olsun sanırım 1 haftaya takım tamamalar alanya sahillerin de gezerim:)))) sürekli bıkmadan herş ey için tşk yeni yılın kutlu olsun

MehmetÇağan

Daimi Üye
Adı
Mehmet Çağan ÖZCAN
Kan Grubu
B Rh Pozitif
tşk mehmet kardeşim sana da bol torefeleri bol şansın olsun sanırım 1 haftaya takım tamamalar alanya sahillerin de gezerim:)))) sürekli bıkmadan herş ey için tşk yeni yılın kutlu olsun
Sağol Fatih Abi senin de yeni yılın kutlu olsun, yeni yıla şöyle güzel bi trofeyle başlangıç yap inşallah :))