Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sağ omuz kemik ağrısı

Sakcan

Üye
Adı
Balıksever
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Slm hobidaşlar..başınıza geldimi bilmiyorum spin yaparken farkettim..sağ arka kaburgalarım omuzuma kadar ağrıyordu hafif hafif şimdi ağrı biraz daha şiddetlendi ve sağ omzumun önüne kadar geldi, kolumd bi kırgınlık var , böğle ağrı hisseden varmı , endişelenmelimiyim😊 ağrının başladığı gün biraz işi abartmıştım hiç dinlenmeden 2. -3 saat at çek yapmıştım ..uzun süre geçmemesi kafama takıldı 2 ay oldu neredeyse

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Geçmiş olsun bende balıkta kayalıklardan düştüm ayak bileğini kırdım amaliyat oldum platin takıldı bir buçuk aydır yatıyorum ve sanırım bir okadar daha yaticam 😔😔

gkys

Aktif Üye
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Geçmiş olsun bende balıkta kayalıklardan düştüm ayak bileğini kırdım amaliyat oldum platin takıldı bir buçuk aydır yatıyorum ve sanırım bir okadar daha yaticam 😔😔
Geçmiş olsun hocam kötü olmuş gerçekten.

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Aynen çok kotu oldu birde oynak yeri olduğu için kaynama süresinde uzun oluyormuş inşallah Şubat sonuna doğru basmaya başlarim diye umut ediyorum

ilhany

Aktif Üye
Adı
İLHAN
Kan Grubu
O Rh Negatif
Çok geçmiş olsun. Avlanırken hepimiz heyecandan güvenliği ihmal ediyoruz ama her şeyin başı sağlık.

Adı
Salih
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bundan sonra bilsemki 100 tane balık tutucam yine öyle kayalık yerlere gitmem evde iki bastonla hapis kalmak çok zor