Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sağlam 0.20 Monofilament Misina Tavsiyesi

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Arkadaşlar merhaba. Yazlıkta yüzerken bizim plajda takoz çupralar gördüm. Aklıma yüzerken şeytan oltası bırakmak geldi. Su çok temiz . 0.25 krokodil misina kullandım fakar sargozlar çupralar görüp kaçıyor. Sizden mümkünse eftta onaylı kaliteli misina tavsiyesi istiyorum. Çapı yazdığı gibi olacak çekeri de 3-4 kg olsun yeter.

muhsinayhan

Aktif Üye
Adı
Muhsin Ayhan
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sufix Advance, Trabucco,Stroft gerçek çekerlere yakın değerler yazıyor.

Stroft ı hiç kullanmadım ama öven çok.Fiyatı en yükseklerden malesef

Trabucco Xps Match Pro kullandım ve memnun kaldım.Ama pahalı geldiği için artık tercih etmiyorum

Sufix in advance modelinin bahsettiğiniz sertifikası var. 0.30 unu kampanyalı bulduğum için aldım.Sağlam misina.Ama diğer modelleri bildiğim kadarıyla sertifikalı değil.Bunun bi tık üstü bir de Duraflex modeli var.O da denenebilir

hari76

Daimi Üye
Adı
Hamdi
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Arkadaşlar merhaba. Yazlıkta yüzerken bizim plajda takoz çupralar gördüm. Aklıma yüzerken şeytan oltası bırakmak geldi. Su çok temiz . 0.25 krokodil misina kullandım fakar sargozlar çupralar görüp kaçıyor. Sizden mümkünse eftta onaylı kaliteli misina tavsiyesi istiyorum. Çapı yazdığı gibi olacak çekeri de 3-4 kg olsun yeter.
Bence florokarbon misina kulanman daha iyi olur görünmezlik açısından

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Su içme suyu gibi tertemiz 0.35 fluorocarbon gözüküyor. Denedim. İnce sağlam monofilament benim tek çarem .