Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sağlam spin makine tavsiyesi

Sercan_01

Aktif Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Sağlam mıdır ? Onu inceliyorum şuan . Fuego aklıma yatıyor . Düşse elimden kaysa kırılır mı sizce ?
Elinizden niye düşsün kaysın hocam, kırılmaz ama kafadan darbe alırsa yedek kafaya ihtiyaç duyarsınız. Çünkü sürekli ipinizi zedeler takılır, surter oraya sürekli

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Düşürüyorum ben dalgın adamım . Malzeme kalitesi iyi diyorsanız onu almayı düşünüyorum. 80 cm sarım bu fiyat skalasında shimanoda yok çünkü kafama yatıyor. Elime aldığımda nazik gibi geldi ondan sordum .

Çifteler

Yeni Üye
Adı
Mehmet
Nasci 3000 değerlendirebililirsiniz, tahminen LT'lerden daha sağlam iç dişlileri ve kamış bağlantı sapı var, yanlız 35gr da daha ağır.

Sercan_01

Aktif Üye
Adı
Sercan M.
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Nasci 3000 değerlendirebililirsiniz, tahminen LT'lerden daha sağlam iç dişlileri ve kamış bağlantı sapı var, yanlız 35gr da daha ağır.
Tahminen diye birşey söylemek bence yanlış olur. İki makinayı da komple söküp incelemek lazım dediğinizi. Yoksa varsayımlarla hareket etmek avlarımızın keyifsiz geçmesine neden olabilir

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Daiwa exceler lt işinizi görür bende geçen sene almıştım levrek avında kullanıyorum levrek için ideal ama kuzuya falan gelmez :) içide sağlam bi ara söküp gresledim dişlileri

Ekli dosyalar

mardek

Aktif Üye
Adı
ali sür
Ağırlığına değil sağlam olmasına öncelik verdiğiniz için, model değil ama marka olarak penn öneririm. Gerçekten çok sağlam makineleri var ama diğer markalara göre biraz daha ağırlar.

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Fuego ile exceler arasında kaldım .
Fuego'nun exceler dan farkı magsealed su geçirmez sistemi var içinde magsealed yağı var onunda dez avantajı benim açtığım gibi makinayı açarsanız o yağı nereden bulacaksınız? Açınca gidiyor o yağ yenisinin fiyatları çok pahalı internette bi ara bakmıştım fiyatlarına türkiyede satışı yok zaten

Poseidon Mehmet

Aktif Üye
Adı
Mehmet Can
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Evet serviste sıkıntı yaşanıyor diye duydum . Zaten Exceler 3000 dc siparişimi geçtim. Gosen 1.2 pe misinayla beraber =) Teşekkürler Fatih Bey . Levrek ve kalamarda kullanıcam fakat sarım hızından dolayı sanki kofanaya da atabilirim gibi geldi . Hızlı makineyi yavaşlatamam fakat yavaş makineyi hızlı düz sarımdada kullanabilirim gibi. Bakalım . Umarım sıkıntısız uzun seneler kullanırım . Siz denediniz mi kofana veya yazılı da kuzuda ?