Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sağlam tekne kamisi tavsiyelerinizi bekliyorum

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Selamın aleyküm öncelikle hobidaşlar tekne avinda kullanıcağım saglam bir kamış tavsiyesi bekliyorum tek beklentim balik bastigi zaman yukari alirken C olmasini istemiyorum cekmek eziyet oluyor bu kamis jig kamisida ola bilir hedef balik kilo uzeri antenli cipura sinarit boy =160/180 cm tavsiyeler için teşekkür fiyat 50,200 tl arasi max ikinci el tavsiyeleri degerlendiricem.

CRD

Aktif Üye
Adı
Erman Ceridoğlu
Okuma sarasota 180cm 20-30lb
Okuma sarasota 150cm 15-20lb
180cm olanını keyifle kullandım. Bir sinir patlamasına sattım. 150cm olanını aldım geçen hafta. Bu pazar deneyeceğim.

havatemiz

Aktif Üye
Adı
İhsan Oktem
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Okuma Soltera , Shimano Catana , Okuma Cedros , Tica big game
Denenmiştir. Hangisi bütçenize uyarsa tereddütsüz alabilirsiniz.

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Öncelikle guzel yorumlariniz icin teşekkür ederim OKUMA CEDROS karar verdim yorumlarda da hem ufak avlrda hemde jig te kullana bilecegim güzel bir kamis die düşünüyorum

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
hocam ben İstanbul boğazında 5 senedir bu kamışı kullanıyorum bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım 400 gr kurşuna kadar kullandım. büyük balık hiç tutmadım ama 5 palamutu rahat kaldırdığım oldu bu kamışla. aksiyonu da iyi öyle dediğiniz gibi 2 büklüm de olmadı hiç. ben çapari kullandığım için boyunu 210 tercih ettim. aynısından bir arkadaşıma aldırdım o da çok memnun olduğunu söylüyor.
FLADEN VANTAGE BOAT 210 20-30 LBS Fladen olta kamışları FLADEN AVmarketi.com

Oguz gündüz

Aktif Üye
Adı
Oguz gündüz
Kan Grubu
A Rh Pozitif
hocam ben İstanbul boğazında 5 senedir bu kamışı kullanıyorum bu güne kadar bir sıkıntı yaşamadım 400 gr kurşuna kadar kullandım. büyük balık hiç tutmadım ama 5 palamutu rahat kaldırdığım oldu bu kamışla. aksiyonu da iyi öyle dediğiniz gibi 2 büklüm de olmadı hiç. ben çapari kullandığım için boyunu 210 tercih ettim. aynısından bir arkadaşıma aldırdım o da çok memnun olduğunu söylüyor.
FLADEN VANTAGE BOAT 210 20-30 LBS Fladen olta kamışları FLADEN AVmarketi.com
Engin abi gunaydin yorumunu okurken benim ne istedigimi anlamissin resmen bende bu tarz avci hassas ve guclu bir kamis ariyorum tavsiyen icin cok sol begendim

enginson

Daimi Üye
Adı
Engin ÖLÇER
Engin abi gunaydin yorumunu okurken benim ne istedigimi anlamissin resmen bende bu tarz avci hassas ve guclu bir kamis ariyorum tavsiyen icin cok sol begendim
rica ederim inşallah memnun kalırsın. ben dediğim gibi çapari avlarında hep kullandım. mercan avı ya da büyük balık avı hiç yapmadım inşallah yüzümü kara çıkartmaz :D

cupraavı

Üye
Adı
gökhan acar
Kan Grubu
A Rh Pozitif
BENDE 150 CM BİR TEKNE KAMIŞI ARIYORUM YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ. DENEME İMKANINIZ OLDUMU OLTAYI

Okuma sarasota 180cm 20-30lb
Okuma sarasota 150cm 15-20lb
180cm olanını keyifle kullandım. Bir sinir patlamasına sattım. 150cm olanını aldım geçen hafta. Bu pazar deneyeceğim.