Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahilde Akşam Avı

Tunci

Yeni Üye
Adı
Tunç Karpat
Abilerim,ustalarım,kardeşlerim bu sevdaya yaklaşık 1 ay önce gönül verdim 1 aydır toplasan bir kere gündüz avına çıktım güzel bir kaba lidaki almayı başardım fakat işimden dolayı 6 dan yada 8 den sonra karataş tarafından yada göztepe tarafından çıkma fırsatım oluyor.Fakat akşam hiç balık alamadım kullandığım beden genelde sonsuz gezer yada gezer kurşun tek iğne iğne numarası 1 kısa pala çapraz yem boru kurdu yada mamun yanımda avlananlardan gördüğüm kadarıyla alan yok bende mi birşey var yoksa akşam suyu için daha erken aylar mıdır?Bu arada iki akşamdır kskye gitme imkanı olan arkadaşım almış kaba lidaki 2 akşamdır.

nebulam

Daimi Üye
Adı
Mehmet
Kan Grubu
A Rh Pozitif
VALLA TERS TERS BAKMALARINDAN YANINA YANAŞAMIYORUZ AMATÖRÜ İLLAKİ BİR İKİ ATIŞ SAĞA SOLA YAMUK KAÇIYO.
Vardır muhakkak olumsuz insanlar ama elinden tutanlarda olacaktır. Hiç yılma herkesle muhabbete gir
Eğer körfez dışında avlanacaksan benim yem ve takım videolara bir göz at. Ben körfezden hiç avlanmadım , ki evden elimde çayımla deniz kenarına gidebilmeme rağmen.

hlubay

Aktif Üye
Adı
Haluk Baydoğan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu aralar gece ay olmaması sebebi ile avınız verimsiz geçmiş olabilir. Kullandığınız sistem ve yemler iş yapar, kısmet işi hava ve su da uygun olursa alırsın balığı. Rast gele