Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahte Balık Gaga Tamiri

Dr. who

Aktif Üye
Adı
ege
Herkese selam.
Malum, meralarda bu aralar verimli avlar yapamıyoruz. Sürekliliği olmuyor. Sıkılmamak adına, biraz kafa dağıtmak amaçlı, yaptığım ufak tefek işlerden paylaşmak istedim. Umuyorum ki yorum yapan arkadaşlar ve ustalar olurda boş vakitleri bu amaç için daha verimli kullanmış olurum. gagayını yeniden yapmaya çalıştım. Deneyip göreceğiz (aslında ben denemeyeceğim. spin işi hakim olduğum bi alan değil)

IMG_20191204_103607.jpg IMG_20191204_102623.jpg IMG_20191204_102328.jpg
Herkese saygılar

Moderatör tarafında düzenlendi:

KaNKuRT

Moderatör
Yönetici
Adı
Erkan
Herkese selam.
Malum, meralarda bu aralar verimli avlar yapamıyoruz. Sürekliliği olmuyor. Sıkılmamak adına, biraz kafa dağıtmak amaçlı, yaptığım ufak tefek işlerden paylaşmak istedim. Umuyorum ki yorum yapan arkadaşlar ve ustalar olurda boş vakitleri bu amaç için daha verimli kullanmış olurum. gagayını yeniden yapmaya çalıştım. Deneyip göreceğiz (aslında ben denemeyeceğim. spin işi hakim olduğum bi alan değil)
Ekli dosyayı görüntüle 101467 Ekli dosyayı görüntüle 101468 Ekli dosyayı görüntüle 101470
Herkese saygılar
@Dr. who Ellerinize sağlık,

Göründüğü kadarı ile maaşallahı var, umarız avcılığı da artar.
Görmeyen gözlerle böyle birşey yapmam zor , uğraşlarınız ve emekleriniz için tebrikler.

:harika::harika::harika::harika::harika:

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül
Herkese selam.
Ekli dosyayı görüntüle 101467 Ekli dosyayı görüntüle 101468 Ekli dosyayı görüntüle 101470
Herkese saygılar
@Dr. who süper olmuş ellerine sağlık
Ekstraslim bir sahte İMA KO
Sanırım Boğaz’da çinekop avında ismini duyuracak bir sahte olacak

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Eline sağlık.
Fotoğraflardan görünen şey, sanki hiç işlem görmemiş orijinal ürün.
Eski halini de görseydik yapılan iş daha dikkat çekici olabilirdi.

Dr. who

Aktif Üye
Adı
ege
Eline sağlık.
Fotoğraflardan görünen şey, sanki hiç işlem görmemiş orijinal ürün.
Eski halini de görseydik yapılan iş daha dikkat çekici olabilirdi.
Evet. İşlem gördüğü pek anlaşılmamış. Siz söyleyince fark ettim. Şöyle belirteyim. Gagası yoktu. Tamamen kırılmıştı. Yeni gaga yapıp monte ettim.
Kulağıma küpe olsun. Yapım aşamalarını da fotoğraflamam lazım ki eski, yeni hali yapabileyim.
Teşekkürler

murattp

Daimi Üye
Adı
Murat Topgül
Evet. İşlem gördüğü pek anlaşılmamış. Siz söyleyince fark ettim. Şöyle belirteyim. Gagası yoktu. Tamamen kırılmıştı. Yeni gaga yapıp monte ettim.
Kulağıma küpe olsun. Yapım aşamalarını da fotoğraflamam lazım ki eski, yeni hali yapabileyim.
Teşekkürler
Aynı renk değil ama orjinali şöyle

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Halitr3

Yeni Üye
Adı
Halit metin
Kan Grubu
O Rh Negatif
Harika görünüyor nasıl yaptığınızı paylasabilirmisiniz? Benimde çok ihtiyacım var bunu yapmaya

mardek

Aktif Üye
Adı
ali sür
Bende de maxrap fayu 13cm ilk kullanımda kırılmıştı. Üzerinde çizik bile yok ama yatıyor evde :(