Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SAHTE BALIKLARA GENEL VE KISA BİR BAKIŞ

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Ben 6 aydırs sahtelere bakıyorum.
evet sadece bakıyorum bide kullanabilsek ev sahte dolu.
Hangisi gerçek öğreneceğim martta.

coner

Daimi Üye
Adı
Eşref
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bir seneye yakın aldığım sahtelerin yarısı stokta eriyip gitmiş.Hurdalığa kaldırdım çoğunu.

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Merhaba dostlar, sizin tecrübelerinize dayanarak bir soru soracağım. Yaklaşık bir metre dalarlı, en fazla 10 cm ve en az 22 gram olan bir sahte önerisi olan var mıdır? Tüm bu özellikler tek bir sahtede olur mu merak ediyorum. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

trakonya79

Daimi Üye
Adı
Özkan Yazıcı
Merhaba dostlar, sizin tecrübelerinize dayanarak bir soru soracağım. Yaklaşık bir metre dalarlı, en fazla 10 cm ve en az 22 gram olan bir sahte önerisi olan var mıdır? Tüm bu özellikler tek bir sahtede olur mu merak ediyorum. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
Selam aklima maria duplex 80mm geldi.

Adı
Seydi ESER
Kan Grubu
B Rh Pozitif
abiler biraz araştırınca tam istediğim konunun aslında forumda daha önceden açıldığını gördüm belki yardımı olur benim durumumda olanlara. Küçük ve ağır sahte arayanlar için, tavsiyeler burada; Lütfen burayı tıklayın...

Abdullah SÜRÜCÜ

Daimi Üye
Adı
Abdullah
Kan Grubu
B Rh Pozitif
At çeke ilk başladığımda bende ağır ama küçük sahte istiyordum... Bu konuda memnun olduğum sahte ima p-ce s80 idi... Aldıktan bir süre sonra gagasını kırılmıştı... Sahte kaybetmekten daha çok üzülmüştüm... Atış sıkıntısı olanlar için oldukça iyi erimi var... 8 cm 16 gram...