Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

sahte yem nasıl boyamalıyım?

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
selamlar herkese.kendi yaptığımız sahteleri boyamak için bi tavsiyeniz var mı? ne tür boyalar,ve nerden temin edilebilir ? çünkü güzel bi sahte alıcam dersen en ucuzu 10-15 tlden başlıyor.ekonomik olması açısından becerebilirsek ne mutlu bize.kömürkent zonguldak'tan sevgi ve saygılar....

sabriyazici

Daimi Üye
Adı
sabri yazici
selamlar herkese.kendi yaptığımız sahteleri boyamak için bi tavsiyeniz var mı? ne tür boyalar,ve nerden temin edilebilir ? çünkü güzel bi sahte alıcam dersen en ucuzu 10-15 tlden başlıyor.ekonomik olması açısından becerebilirsek ne mutlu bize.kömürkent zonguldak'tan sevgi ve saygılar....
selamlar
çevremizden okuduklarımızdan tartışılanlardan araştırmalardan çıkan sonuca göre hevesinizi kırmak gibi olmasın ama eğer ekonomi yapmak için sahte yapmak gibi bir fikriniz varsa kesinlikle yanlış bir yol lütfen tekrar gözden geçirin bu kararınızı
dediğiniz gibi en uygun sahtelerden 3 tane alsanız 15 den 45 yapar sahte maliyetini buyrun siz yapın yüzüp yüzmeyeceği de ayrı bir muamma selamlar saygılar

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
selamlar
çevremizden okuduklarımızdan tartışılanlardan araştırmalardan çıkan sonuca göre hevesinizi kırmak gibi olmasın ama eğer ekonomi yapmak için sahte yapmak gibi bir fikriniz varsa kesinlikle yanlış bir yol lütfen tekrar gözden geçirin bu kararınızı
dediğiniz gibi en uygun sahtelerden 3 tane alsanız 15 den 45 yapar sahte maliyetini buyrun siz yapın yüzüp yüzmeyeceği de ayrı bir muamma selamlar saygılar
teşekkür ederim tavsiyen için usta.burda bazı arkadaşlar yapmış paylaşmış.deneme amaçlı yapar olmadı vazgeçeriz :)

sabriyazici

Daimi Üye
Adı
sabri yazici
teşekkür ederim tavsiyen için usta.burda bazı arkadaşlar yapmış paylaşmış.deneme amaçlı yapar olmadı vazgeçeriz :)
estafurullah ustalık kim biz kim ama madem böyle bir yol düşünülüyor maliyet hesabının mutlaka çok iyi yapılması gerekiyor
örnek vermek gerekirse
hazır sellozik sprey boya alsanız 3 veya 4 lira
akrilik sprey boya alsanız en aşağı 10 lira civarı hesap ortada
en doğru kararı siz vericeksiniz kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim siz kararı vermiş gibisiniz :) selamlar

karaelmasli

Aktif Üye
Adı
ufuk gökdemir
estafurullah ustalık kim biz kim ama madem böyle bir yol düşünülüyor maliyet hesabının mutlaka çok iyi yapılması gerekiyor
örnek vermek gerekirse
hazır sellozik sprey boya alsanız 3 veya 4 lira
akrilik sprey boya alsanız en aşağı 10 lira civarı hesap ortada
en doğru kararı siz vericeksiniz kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim siz kararı vermiş gibisiniz :) selamlar
eyvallah.ben geçen yıl çok mepps kaptırdım.kasna avında genelde dipten alıyoruz balığı.daha yeni öğrendim sahte olayını.havalar ısınsın çok merak ediyorum beklentimi karşılıyacak mı diye.yarın deniycektim.kış boyu uğramayan kar şimdi geldi.kısmet olmadı gene :)

Dündar

Daimi Üye
Adı
.........
Maliyet kısmı düşüncesi bana da pek sağlıklı görünmüyor açıkçası hesaplı çıkması açısından, ama boş zamanını değerlendirmek adına uğraşırsan ve keyif alırsan güzel bir uğraş olur adına.
Avcının kendi el emeği ile yaptığı bir kandırıcı ile balık yakalamakta ayrı bir zevktir.

Hunterfishing1903

Aktif Üye
Adı
mutlu
Pek bilgim yok ama normal guaj boyayla boyasan tahtada tutar diye düşünüyorum. Bide üstüne vernik atarsan parlak da olur. Hadi rastgele!
(not:kesin bilgi değildir.kendi görüşüm bu işi en iyi ustaları bilir. Bu sadece benim bir önerimdi.)