Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sahte Yeme Sim Dökmek?

Parlayan Sim

• İşe yarar

• İşe yaramaz

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Adı
Emre
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bir video da gördüm adam sahte yeme parlayan sim dökerseniz balığı çekmeniz de daha faydalı olur diyor doğrumu sizce? Denizimize yada Akarsularımıza zarar verirmi?

Whistle

Aktif Üye
Adı
Oktay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hangi video hangi sahte silikon mu

Whistle

Aktif Üye
Adı
Oktay
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Bu video ben izledim güvenilir bir kaynak değil bence hırsız iğneyi silikona kuyruğuna takıyor yanlış hırsız çok uzun birde parıltı ila iyidir ama bence gerek yok aldığın malzemeye onu yapmak ama yıprandıktan sonra boyatmaya gönderirsen ozamn simli yapabilirsin

Adı
Emre
Kan Grubu
O Rh Negatif
Bu video ben izledim güvenilir bir kaynak değil bence hırsız iğneyi silikona kuyruğuna takıyor yanlış hırsız çok uzun birde parıltı ila iyidir ama bence gerek yok aldığın malzemeye onu yapmak ama yıprandıktan sonra boyatmaya gönderirsen ozamn simli yapabilirsin
Tamam Teşekkürler.

spinci

Aktif Üye
Adı
Tenekeci
Merhaba,

sim derken, seffaf simli ojeler var onu suruyorlar ya da sim serpistirip vernik atiyorlar vs ondan bahsetmek istemistir.

Etkili olur mu olmaz mi tartismalar hala aktiftir.

Sahtenin estetigini bozmamak lazim..