Sahtelerde vernik korunması içn DC-Fix kaplama uygulaması

SEMSS

Aktif Üye
17 Kas 2012
280
183
43
49
İstanbul
Adı
Bülent
Kan Grubu
O Rh Pozitif
selamlar herkese
bu konuya ufakta olsa belki katkım dokunur düşüncesi ile bir fikrimi paylaşmak istiyorum :)

Tahmini Teslimat Zamanı

vermiş olduğum linkte bulunan mini sprey tabancası kanaatime göre her evde bulunması gereken bir ürün. zira makul bir fiyata da sahip.bu ürüne hava basıncı sağlayacak olan kompresör ise araba lastiklerini şişirmek için kullanılan 12V ile çalışan ve hemen hemen bütün mini marketlerde bulunabilen hava kompresötleridir.Marka telafuzzu etmeden piyasadan tedarik edilecek olan su bazlı akrilik vernikleri bu tabanca vasıtası ile sahtelerimize uygulayarak daha uzun süreli dayanıklılık kazandırmamızda mümkün.
tabancanın kullanımı ile ilgili yerli rapala üretimini içeren bir videoda bu.......

umarım konuya bir katkım dokunmuştur :)

herkese rastgele bereketli avlar :)

yalcinnoguzz

Aktif Üye
11 Şub 2019
205
449
63
İstanbul
Adı
Oğuz Yalçın
İnternetten aldığım kaplama bu. DC fix diye sipariş verdim ama üzerinde hicbiyerde DC fix yazmıyor.

İkinci resimde kaplama yaptığım sahtenin bir yüzü. Pasparlak renk bariz şekilde matlaştı.

3. Resimde kaplama yapılmayan parlak olan diğer yüz.

Galiba benim aldığım bu kaplama ya DC fix değil ya da DC fix kaplama sonucu bu şekilde oluyor sanırım. Eğer bu şekilde oluyorsa dcfix kaplaması hiçbir işe yaramaz. Rengi bariz öldürdü :)

IMG_20200112_092310.jpg IMG_20200112_092135.jpg IMG_20200112_092215.jpg

Son düzenleme:

yalcinnoguzz

Aktif Üye
11 Şub 2019
205
449
63
İstanbul
Adı
Oğuz Yalçın
İnternetten aldığım kaplama bu. DC fix diye sipariş verdim ama üzerinde hicbiyerde DC fix yazmıyor.

İkinci resimde kaplama yaptığım sahtenin bir yüzü. Pasparlak renk bariz şekilde matlaştı.

3. Resimde kaplama yapılmayan parlak olan diğer yüz.

Galiba benim aldığım bu kaplama ya DC fix değil ya da DC fix kaplama sonucu bu şekilde oluyor sanırım. Eğer bu şekilde oluyorsa dcfix kaplaması hiçbir işe yaramaz. Rengi bariz öldürdü :)

Ekli dosyayı görüntüle 102971 Ekli dosyayı görüntüle 102972 Ekli dosyayı görüntüle 102973
Cakmasiymis benimki :) orjinalinde gayet güzel oldu.