Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

sandal tekne kiralama yardım

ORKA

Aktif Üye
Adı
ORHAN KAYNAR
bostancı maltepe arasında bırkac arkadaş denıze acılmak balık tutmak gıbı fıkrımız var tanıdıgınız veya tel numarası olanlardan yardım beklıyorum

ORKA

Aktif Üye
Adı
ORHAN KAYNAR
teşekkurler hamdı bey ilginize bu küçükyalıda su ürünleri var orasımı kooperatıf denıyo galıba

okan

Yeni Üye
Adı
okan karadeniz
maltepede şemsiye amış adamlar var o kayalıkların ordaki duvarda yazıyo kiralık tekne diye 1 saati 5 tl ve ordan sardalya ve istavrit çıkıyo rastgele

ORKA

Aktif Üye
Adı
ORHAN KAYNAR
anlamadım maltepenın neresınde yazıyoo

Hamdi

Admin
Site Admin
Adı
Hamdi TEKBIYIK
Kan Grubu
O Rh Negatif
teşekkurler hamdı bey ilginize bu küçükyalıda su ürünleri var orasımı kooperatıf denıyo galıba
Mesajını yeni gördüm. Orasıda olabilir, ama benim dediğim yer biraz daha Maltepe tarafında. Zaten Sahil yolundan Anadolu yönüne giderken 3-4 tane su ürünleri koop. ve balıkçı barınağı göreceksin.

Murat BİLGE

Daimi Üye
Adı
Murat BİLGE
maltepede şemsiye amış adamlar var o kayalıkların ordaki duvarda yazıyo kiralık tekne diye 1 saati 5 tl ve ordan sardalya ve istavrit çıkıyo rastgele
Saati 5 tl mi?
O ne bee..
Çok uygunmuş. Tekne kiraları bu kadar azmıydı. Şaşırdım.

okan

Yeni Üye
Adı
okan karadeniz
hamdi abi doğru söylüyor murat abi sandal için küreğe asılıyosun yani...ama hamdi abinin dediği yerde motorluda var...