Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sardalya ziyafeti

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili kardeşlerim Sardalye avım tüm bereketi ile devam ediyor.Kuleli yine tıklım tıklım.Bugün çok güzel bir gün.Uzun zamandır görüşemediğim arkadaşlarımla birlikteydik.Sohbetimiz balık avını bile unutturdu bize.Görüntü yine muhteşem.Sağımızda solumuzda çaparilerde Sardalye iğne iğne.Pırıl pırıl parlıyorlar.Muhteşem güzel görüntüler.Çapariler çekildikçe sarılmalar ve fotoğraf çekimleri.Güzel dostluklar ve yeni kaynaşmalar.Kurulan masalar.İçilen sıcacık çaylar.Yenen güzel mezeler.Aslan sütü ve biralar.Gülücükler,kahkahalar.Hepsi hepsi çok güzel.Bugün bu güzelliklere bir güzellik daha katıldı.Sitelerden beni tanıyıp yanıma gelen bal şeker kardeşlerim Niyazi ve Fatih mutluluğuma mutluluk kattılar.Bu kocaman yürekli iki kardeşimi tanımak çok güzeldi.Birlikte çok hoş vakit geçirdik ve bizde fotoğraf çektirerek bu güzelliği kalıcı kıldık.İşte birikmiş Sardalya fotolarım ve bugünüm den kesitler.

Niyazi iğne iğne Sardalyaları çekerken çok mutluydu.Güzel kardeşimi yanaklarından öpüyorum.

Tanıdığım iki güzel insan.Niyazi ve Fatih.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Aybata74

Daimi Üye
Adı
Gökhan Polat
Cahit abi yine güzel fotoğraflara süslenmiş raporlarını okumak çok güzel. Balıklar harika görünüyor, güzel bir gün geçirmişsiniz seni ve arkadaşları kutlarım
Ellerinden öperim
Rastgele...

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit abi yine güzel fotoğraflara süslenmiş raporlarını okumak çok güzel. Balıklar harika görünüyor, güzel bir gün geçirmişsiniz seni ve arkadaşları kutlarım
Ellerinden öperim
Rastgele...

Gökhan'ım nerelerdesin.Sesini duymak çok güzel.Özlettin kendini.Teşekkürler ediyorum ilgin için.Sağol.Kendine iyi bak..

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Cahit Abi çok güzeller inci gibi:) Kimbilir boğazın güzel havasında da ne keyiflidir tutması şimdi.. Sardalyaları gördükçe aklıma kışın Ege'ye ava çıkmadan önce yemlik sardalya için Ankara'nın altını üstüne getirmem ve başarısız olmam geliyor gülüyorum. Şimdi kilolarca çıkıyor ama kışın 2 3 tane bile bulamamıştım:) Bizlere sunduğunuz güzellikler için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla

lost_zombie

Daimi Üye
Adı
Nejat BİLECEN
Kan Grubu
A Rh Negatif
Bu gidişle ben yine kaçıracağım treni busenede yakalayamadan akıp gidecek sardalya.

Abicim resimler harima ama ençok benim SARDALYA GÜNEŞİ ismini yakıstırdığım kareler hoşuma gitti.Afiyetler olsun.

Sabah erken saat varmı abi yarın sabah erkenden kaçabilirim belki saat 10daiş bası yapıyorum biraz paslarımı açayım diyorum.

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Tebrikler Cahit abi.Sardalyalar enfes görünüyor,afiyet olsun..:)

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Cahit abi, sardalye yemeyeli o kadar uzun zaman oldu ki. Eskiden kahvaltımızı taptaze sardalye ile yapardık köyümüzde. Dün burada istavrit başlamış mı bakayım diye çapari atarken, minik bir sardalye takıldı. Çıkarırken ellerim hep pul oldu, ne kadar özlediğimi o zaman farkettim.

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Cahit abi ellerinize sağlık.Çok güzel bir av olmuş.Afiyet olsun

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Cahit Abi çok güzeller inci gibi:) Kimbilir boğazın güzel havasında da ne keyiflidir tutması şimdi.. Sardalyaları gördükçe aklıma kışın Ege'ye ava çıkmadan önce yemlik sardalya için Ankara'nın altını üstüne getirmem ve başarısız olmam geliyor gülüyorum. Şimdi kilolarca çıkıyor ama kışın 2 3 tane bile bulamamıştım:) Bizlere sunduğunuz güzellikler için çok teşekkür ederim.
Saygılarımla

Sevgili Selahattin,ben balık avında küçük-büyük ayırt etmem.Hepsinden zevk alırım.Sardalya'da bunlardan birisi.Dediğin gibi çok çok keyiflidir.Levrek için çok ideal bir yemdir.Özellikle kıyıdan " BIRAKMA TAKIMI" için..