Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Saros Körfezi & Gezilecek & Kamp Yapılacak & Turizm Bölgeleri..

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında Hamdi tarafından paylaşıldı.

1. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Merhaba benim yazlık oraya çok yakın kıyılarıda biliyorum. Hava güzel olduğunda koy sınırlarını çıkmadan av yapabilirsiniz zaten yakın mesafelerde de mercan gibi dip balıklarını bulabilirsiniz. Çok açılmayın hava birden dönderse sıkıntı olur. Kıyıdan da gece oltanızı atabilirsiniz.

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. emrah tan

emrah tan Yeni Üye

Cevabinız icin cok tesekkur ederim Bir sorum daha olacak gunduz ve gece yem olarak ne kullanmami onerirsiniz ?

Hamdi bunu beğendi.
  4. emrah tan

emrah tan Yeni Üye

Teşekkur ederim ama cok acilmayiz zaten muglanin denizinde aciliyorduk ama saroza 1 kere gelmistim o yuzden burayi kestiremedim

5. Hamdi

Hamdi Admin Site Admin

Yem olarak ne bulursanız diyebilirim :) Karides, boru kurdu, tavuk göğsü, sülünes hangisini bulabilirseniz.

emrah tan bunu beğendi.
  6. eakayy

eakayy Üye

gökçetepe orman kampında kalacaksınız sanırım.aldıgınız bot muhtemelen zodiac tarzı korumalı bir bot değildir sanırım. marketlerde satılan naylondan botlar her ne kadar bölümlü olsada (patlarsa bir bölüm patlar diğerleri yüzdürür) güvenilir değil.patlarsa ,yüzmede iyiyseniz en fazla oltalardan olurdunuz.ama yüzmeyi iyi bilmeme ,candan eder.
    gökçetepede akıntı olmaz.açılsanızda balık tutacagınızı düşünmüyorum.çünkü bölge kısır.iyi bir tekneyle çok açılıp ve tecrübe ile gpsle işaretlenmiş taşlardan balık tutulabilir şu an sarozda..kıyı balıkçılıgında yayla,sultaniçe,evren ,güneyli,enez,hep verimsiz.
    bence atın oltanızı 3 igneli takım yemli . (artık ne gelirse..trakonyayı tanıyorsunuz değilmi.oltaya oda çok gelir.aman dikkat.zehirlidir. )gökçetepede yakın mangalı.güneşin batışına keyif yapın..

depthmeter, yükseltaktak ve emrah tan bunu beğendi.
  7. emrah tan

emrah tan Yeni Üye

Ce

8. emrah tan

emrah tan Yeni Üye

cok tesekkur ederim tekrar

Hamdi bunu beğendi.
  9. eakayy

eakayy Üye

yerinde olsam gelibolu/güneyli köyü orhan motelde kalırdım .bildigin bungalow .kliması var.güzel bir oda..kişi başı 60 kahvaltı dahil. denize sıfır.mangal yapabilirsin.alkol var. güneş önünde batar.kıyıdan aynı verimsizlikte olta atabilirsin. az bucuk gece yürüyecek yer var.gelibolu 7 km.medeniyet. ve marmara..deniz ters eserse marmarada gir denize.marmara bozuk ,süt liman saroz ise sarozda gir.yada tam tersi.
    2.alternatif gelibolu öztürk otel.merkezde .orhana göre lüks sayılır. kişi başı aynı sayılır.ama deniz ayagının altında değil.şehir ayagının altında.gezecek çok yer var.çanakkale bogazında yürüyün .gençliğimde kalmıştım bekarken, gökçetepe kamp, batmıştı.bi daha mı dedimki asla.sevdiğimi ise hiç götürmem.sarozun adım adım her noktasını biliyorum.ve kadınların ne istediğinide..yılda bir defa izine çıkıp bulaşık yıkatma.tuvaletler ayrı sorun .anlatmamayım.beni dinle..istersen..oralara ait hiçbiryerde büyük balık tutmayan kıyıdan bi sürü hikayem mevcut.zamanı değil.yazın balık olmaz oralarda.tutanda tekneyle açıga gider 2 dakkada taşı bulur yakalar,bizlere ekmek yok şu an.balık odaklı değil,eşine odaklanmalısın..

Son düzenleme: 15 Temmuz 2016
    depthmeter ve PİNA bunu beğendi.
  10. emrah tan

emrah tan Yeni Üye

Oncelikle vermis oldugun bilgiler icin cok tesekkur ederim. Bahsettigin yeri arastirip ziyaret listeme ekleyecegim. Biz esimle dogayi seviyoruz gokcetepede 2 senedir kamp yapiyoruz balik avi olarak hic yapmadik. Ayrica esim de benden daha cok sever balik avi olsun macera olsun dag tas bocek mesela ben dokunamam boceklere ama o alip atar yani o derece oldugundan sıkıntı yok bizde zaten o istiyor oraya gitmeyi daha cok yine de vermis oldugun bilgilrr icin tekrar cok tesekkur ederim degerlendirecegim

11. KayaBalığıKaya

KayaBalığıKaya Daimi Üye

Bence sen bot sevdasına filan hiç kapılma hele marketlerden alınmış ne üdüğü belirsiz ise... deniz bu şakası olmaz çok iyi uzun mesafe yüzücüsü olsan bile başına bir şey gelme durumunda zor durumda kalma şansı var.