Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

SAROS'DA MUHABBET

YaşaR

Moderatör
Yönetici
Gold Üye
Adı
YaşaR
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Tebrikler. Kamp harika.

Rastgelsin.

m1976k

Aktif Üye
Adı
murat keleş
Ekibi kutlarım,çok güzel kamp olmuş,balıkda alınmış,daha ne olsun. :)

Not:
Biz resimlediğimiz raporlarımızda (sigara)olan resimlerimizi yayınlamıyoruz veya muntazam dikkat ediyoruz,bundan sonraki avlarınızda daha dikkat ederseniz veya sigaralı resimleri ayıklarsanız çok memnun oluruz.Umarım bu uyarı için yanlış anlamazsınız.
Selamlar.
sigaraya göstermiş olduğunuz hassasiyet harika. Açıkça söylemek gerekirse bende yayınlanan raporlarda ki içki görüntülerinden de oldukça rahatsız oluyorum bu konudada sizlerden ve site arkadaşlarımızdan gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ediyorum...

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
Muhabbet akmış. Keyfiniz hep böyle olsun.
teşekür ederiz akın kaptanımıza.

Tebrikler
Süper bir kamp olmuş.
Öyle biryerden, tam da mevsiminde levrek çıkmaması büyük şanssızlık aslında.
Ne diyelim, sonrakilerde rastgelsin
birdahaki kampımız en kısa zamanda karşınızda olacak inşallah teşekkürler.

Süper bir rapor.Hem anlatım hem resimler.Levrek çanakkale boğazında ve sarosa tam girmedi.Saros körfezi ece limanından içeri doğrudur.Dışı ege denizidir.Son günlerde bazı geri zekalılar kemikliyide sarosa katmışlar .Neyse saros a levrek balığı bundan sonra girer.Kamp yaptığınız yerlerde 1 ay sonra güzel trofeler alınabilir.
Fakat kampınız şahane olmuş ,afiyet olsun.Bu güzel rapor içinde teşekkürler.Sevgilerimle
bizde size güzel yorumlarınız için teşekkür ederiz iyiki varsınız.

Ekibi kutlarım,çok güzel kamp olmuş,balıkda alınmış,daha ne olsun. :)

Not:
Biz resimlediğimiz raporlarımızda (sigara)olan resimlerimizi yayınlamıyoruz veya muntazam dikkat ediyoruz,bundan sonraki avlarınızda daha dikkat ederseniz veya sigaralı resimleri ayıklarsanız çok memnun oluruz.Umarım bu uyarı için yanlış anlamazsınız.
Selamlar.
bundan sonra bizde dikkat edecez söz :)

Çok keyifli bir kamp macerası olmuş, özendim valla:) Muhabbetiniz bozulmasın, Selamlar....
allah bu guzelliği herkeze nasip etsin ama balıklı sağolun.

Kamp ve keyifler on numara olmuş.
Bide bol balıklı olsa of offf ne harika olurmuş ama
yinede o dpğa harikası yerde bu keyfin tarifi yoktur herhalde.
Fotoğraflardan herşey okunuyor zaten ;)
En kötü gününüz böyle olsun dilerim.
ayenen katılıyoruz size ama sağlık olsun önemli olan hep beraber olmamız sağolun.

Kıskanılası bir kamp ve muhabbet olmuş. Tebrik ederim.
sağolun allah muhabetimizi arttırsın .

Güzel bir kamp olmuş, biliyorsun geçenlerde ben de o taraftaydım :)

Gökçetepe'de ki kaleye yakın yerlermi orası?
valla ben sadece yolu biliyorum başka bişey bilmiyom yazın ortasında bir rapor koymuştum tekneden ona istinaden gittik ama nafile yer gökçe tepeden ilerde nerdeyse danışment .
ama mükemmel bir doğa sı var.

Tebrikler. Kamp harika.

Rastgelsin.
sigaraya göstermiş olduğunuz hassasiyet harika. Açıkça söylemek gerekirse bende yayınlanan raporlarda ki içki görüntülerinden de oldukça rahatsız oluyorum bu konudada sizlerden ve site arkadaşlarımızdan gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ediyorum...
bizde sizin kırlmanızı üzülmenizi istemeyiz tabiki bundan sonra sonsuz özen merak etmeyin saygılar.

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa

bundan sonra bizde dikkat edecez söz :)

bizde sizin kırlmanızı üzülmenizi istemeyiz tabiki bundan sonra sonsuz özen merak etmeyin saygılar.
[/QUOTE]

Arkadaşlar,

Öncelikle anlayışınız için teşekkürler,burada bazı durumları bir birinden ayırmaya çalışalım lütfen,çektiğimiz resimlerde bizimkilerde de bazan ortam gereği alkol görüntüsü olabiliyor,ufak tefek istisnalar durumun kaidesini bozmaz,durumu farklı taraflara bağlamak olmasın lütfen niyetimiz,mesele günah-sevap durumu değildir,hepimizin bildiği üzere herkesin günahı-sevabı kendinedir,bu tür şeyleride burada paylaşmayızda,sohbet konusu yaptırmayızda...Bu cümleleri yazmamdaki gaye her kes kafasına göre değişik durum değerlendirmesi yapmaması içindir.

Bende Dost ortamlarında,Balık avlarının bazılarında ortam gereği alkol alıyorum,asıl söylemek isteğim şey çok göze batacak şekilde olmamasıdır.

Sigara konusu ağızda sigara falan bence görüntü olarakda,örnek olarakda hiç hoş durmuyor kanısındayım.

Konu sahibi dahil diğer arkadaşlarımında bu konuyla alakalı artık yorum yapmamalarını rica ederim. :)

Not:konu sahibi kusura bakmasın lütfen,az biraz dağıttık galiba. :) anlayışına sığınıyorum. :)
Selamlar.

umooth

Daimi Üye
Adı
umooth
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Bu bayram tatilinde benim yapmak isteyip yapamadığımı siz yapmışsınız, imrenerek okudum fotoğraflarınıza baktım. bir dahaki sefere balık da tutarsanız insan başka ne ister:)

vessa

Aktif Üye
Adı
GÜREL TOKÖZLÜ
tebrıkler ıyı kamp ve macera olmuş ne ışınız var orada vahşı hayvanlara yem olucanız:D sımdı bogaz zamanı mıs gıbı lufer gırmış bogaza boşver oraları:D

lüferoski

Daimi Üye
Adı
sedat dalcı
tebrıkler ıyı kamp ve macera olmuş ne ışınız var orada vahşı hayvanlara yem olucanız:D sımdı bogaz zamanı mıs gıbı lufer gırmış bogaza boşver oraları:D
abi nasılsın bayadır görüşemiyoz. ben bogazda şansımı denedim bayramdan önce inan kulelinin orda bir hayvanlar var ordakilerden daha tehlikeli hem nesli tükendiği için onlara tüfekte atamıyosun :) bugun denedim kuleliyi bişy alamadım akşam suyunda ama bundan sonra allah izin verirse meramızda alırız balıgımızı konuşuruz kendine iyi bak:)

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
süper bir kamp süreçi geçirmişsiniz,,tebrikler..
kara avı ,balık avı ve muhabbet harika..:)

İrfan

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
İrfan Çimçik
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Tebrikler Sedat resimlerden de anlaşıldığı üzere akıcı ve keyifli günler geçirmişsiniz mest oldum.en kötü gününüz böyle olsun sevgiyle selamlar.:)

yaşar1733

Yeni Üye
Adı
yaşar taşkın
merhaba hakikaten süper yerlerdesiniz abilerim bende çanakkaleliyim şu an mersinde yaşıyorum iş dolayısıyla oraları çanakkaleden enez limanına kadar gezdim zamanında kemikli burnunda sinarit yapar çok