Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Saros'un Mercan'ları

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Sevgili arkadaşlarım,,

Burak Karadeniz kardeşimden gelen bir telefonla yeni ve güzel bir güne hazırlandım.Bavulumu hazırlayıp, yola çıkacaktım.Evinden Burağı alıp,Burcun evine,oradan da Saros yolculuğumuz başlayacaktı. Kontağı açacaktım ki,"Miyav,miyav" sesleri ile dona kaldım.Hemen arabamdan indim ve kediciği aramaya başladım.Arabamın bütün her yerine tek tek baktım.Beni gören "ağabey ne oldu? diyen herkes, başıma üşüştü ve birlikte kediciği aramaya başladık.Aramalarımız sonuç verdi ve iki yavru kedi bulduk.Şükürler olsun deyip,arabamı çalıştırıp yola çıktım.Bir anda tekrar durdum.Kendi kendime "Cahit ya bir üçüncüsü varsa" dedim..Tekrar indim ve yine sağına soluna bakıp arabamı didik didik ettim.Emin olduktan sonra yola devam ettim.Anlayacağınız güne pek iyi başlayamadım.Geldiğimde Burak'a olanları anlattım.Tabii şaşırdı kaldı kardeşim.Daha sonra kardeşimle Burca doğru yola koyulduk.Burç gelince üçümüz büyük bir sevinçle, Saros'a meydan okumak üzere,yola çıktık.Yolculuğumuz her zamanki gibi neşeli ve güzeldi.Saros'a geldiğimizde Burak bize o muhteşem sucuklu yumurtasını yaptı.Tek kelime ile müthiş bir lezzetti.Yorgun olduğumuz için erken yattık.Sabah erkenden kalkıp,sırtıya dolaştık.Öğleye kadar pek bir şey bulamadık ve eve dönüp yemeğimizi hazırladık.Öğleden sonra keyfim olmadığı için ben çıkmadım balığa.İki kardeş uzun bir süre sırtı yapmalarına rağmen,yine elleri boş döndüler.Son gün Mercan'a çıkmaya karar verdik ve sabah kahvaltımızdan sonra Mercan avı için yola koyulduk.Av meramıza gidene kadar yemlerimi hazırladık.Meraya geldiğimizde motor üstünde av yaptık.Harika avlar yaptık ve çok çok güzel Mercanlar aldık.Saros'a gelirken başlayan kötü şansım gittti ve yerini muhteşem bir güzellik aldı.Unutamayacağım bir gün yaşadım kardeşlerimle.Yüce Allahım kardeşlerimle birlikte bize sağlıklı ve huzur dolu bir yaşam versin.Onlarla birlikte olmayı çok seviyorum.İşte Mercan'lar..

Video izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız...
http://www.izlesene.com/video/spor-mercan-avi/2193881

Volkan

Daimi Üye
Adı
Volkan
Muhteşem 3'lü iş başında. Allah mutluluğunuzu daim etsin Cahit abi.

Mercanlar da çok güzelmiş. Çok özledim onları tutmayı. Ah ne güzel kafa atarlar çekerken..

hunter

Daimi Üye
Gold Üye
Adı
Mustafa
Cahit abimm :)
Tebrik ederim sizleri,yine iş başındasınız ve gine güzel işler çıkarmış ve harika balıkları asker gibi dizmişsiniz :)

Allah birlikdeliğinizi ve beraberliğinizi bozmasın ve ayırmasın abim.
selamlar.

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Tebrikler Cahit Abi,
Balığı az, muhabbeti bol bir birkaçgün geçirmişsiniz.
Birer porsiyoncuk ta olsa o güzelim pembe pembe mercanları da yakalamışsınız.
Afiyet olsun

löngöz

Daimi Üye
Adı
BÜLENT GÜNER
Kan Grubu
O Rh Pozitif
tebrikler Cahit bey,,maceranın sonu mercanla bitince tüm yorgunluklar ve şansızlıklar geçmiştir..
dostlarla çok güzel bir gün geçirmişsiniz,,bu güzelliklerin daim olması dileğiyle....

OZAN IŞIK

Moderatör
Yönetici
Adı
OZAN
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Tebrikler Cahit Abi güzel tadında güzel bir av olmuş. Değerli Abilerimiz muhabbetiniz bol olsun Allah daha iyilerini rastgetirsin birdahakine:)

selçuk

Aktif Üye
Adı
SELÇUK DİNÇ
Muhteşem Üçlü bir arada;abicim siz bir arada olursunuzda raporunuz güzel olmazmı.

Tebrik ederim,güzel bir av güzel bir anlatım,güzel insanlarlada olunca tadından okunmuyor,iyi ki varsınız,raporlarınızın ve birlikteliğinizin devamını diliyorum.

Sevgilerimle..

Surffishing

Daimi Üye
Adı
Erdal
Tebrikler Cahit abi.Harika mercanlarla son bulan bir av günü olmuş.Balıklar müthiş leziz görünüyor.Şansınız ve keyfiniz daim olsun.:)

mahmutignak

Daimi Üye
Adı
mahmut ignak
Kan Grubu
B Rh Pozitif
Harika bir av günü geçirmişiniz.Ellerinize sağlık.Afiyet olsun

CAHİT ACUN

Daimi Üye
Adı
CAHİT ACUN
Muhteşem 3'lü iş başında. Allah mutluluğunuzu daim etsin Cahit abi.

Mercanlar da çok güzelmiş. Çok özledim onları tutmayı. Ah ne güzel kafa atarlar çekerken..

Sevgili Volkan,dediğin gibi derinden kafa ata ata gelişi mest ediyor insanı.Güzel bir av günü otuzaltı güzel Mercan'la son buldu.Allah özlemini kısa zamanda gidersin.Sağlıcakla kal..