Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Saroz Körfezi Erikli, Yayla, Mecidiye, Sazlıdere, Güneyli, Kemikli Balık Son Durumlar

istavrit

Üye
Adı
Boğaç Öz
Mercan :Güzel av veriyor yemi mamun ama donmuş karides veya canlı teke aynı işi görür.

Uskumru :Balık sığda çapariler zor çalışıyor ama yinede şu sıralar güzel av veriyor.Virax'ın kırçıllı çaparileri işinizi görür.

Mırmır:Bu sene mırmırlar hem iri hemde erken geldi ,1-2 hafta sonra daha güzel olacak .Tekneyi akarında bırakın gezer kurşun kullanın aman gelen trakonyalara dikkat

Karagöz :Gece dalgakıran açığında canlı mamunla çok güzel iş yapılıyor aynı merada çok iri kum mercanı geliyor

Bu bölgeye tatile gidecek arkadaşlar hazırlıklarınızı ona göre yapın ,gereksiz malzeme götürmeyin

Bölgede avlanan arkadaşlar lütfen sizde bilgilerinizi bu konuda paylaşırsanız gelecek arkadaşlara daha derli toplu bir bilgi kaynağı sunmuş oluruz

Herkese Rasgele

agartan

Moderatör
Yönetici
Adı
Şeref
Teşekkürler Boğaç

Owti

Aktif Üye
Adı
emre özmeriç
Kan Grubu
B Rh Negatif
ben haftasonu eriklideydim ama balık tutmaya hiç zamanım olmadı :)

miller

Üye
Adı
adil tetiker
Sevgili Boğaç değerli bilgiler ellerine sağlık nedense bende karşı kıyı balığı çağrıştırıyor Erikliye geldiğim zaman hep denize giriyorum :D

istavrit

Üye
Adı
Boğaç Öz
Sevgili Boğaç değerli bilgiler ellerine sağlık nedense bende karşı kıyı balığı çağrıştırıyor Erikliye geldiğim zaman hep denize giriyorum :D
Valla abi bende tam tersi ayağımı suya tekneye binerken ve tekneden inerken sokuyorum ,

Bu arada gece lamba ile yasak deliniyor ,ağcılar Uskumru'ya sabaha kadar voli yapıyorlar ...Yanlış anlama olmasın Uskumru dediğim avlanması kesinlikle yasak olan vanos ( uskumru yavrusu ) .Ben gereki mercilere devamlı ihbar yapıyorum lütfen sizde gördüğünüzde gerekli ihbarları yapın

ambrosia

Daimi Üye
Merhabalar, ailecek huzurlu bir tatil içinde kalınabilinecek butik, pansiyon ve motel isimleri de verebilir misiniz? Tabi gönül isterki hem denize girelim, hem balık tutalım, hem tatilimizi yapalım...gezelim görelim.

hunter64

Yeni Üye
Adı
Adınızı SoyadınızHASAN AVCI
Merhabalar, ailecek huzurlu bir tatil içinde kalınabilinecek butik, pansiyon ve motel isimleri de verebilir misiniz? Tabi gönül isterki hem denize girelim, hem balık tutalım, hem tatilimizi yapalım...gezelim görelim.
erikliyi düşünürsen tel verebilirim