Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Saroz Körfezi Erikli, Yayla, Mecidiye, Sazlıdere, Güneyli, Kemikli Balık Son Durumlar

Konu, 'Türkiye Genelinde Bölgeler ve Avlaklar, Nerelerde Balık Avlanır' kısmında istavrit tarafından paylaşıldı.

1. Arist34

Arist34 Aktif Üye

Merhaba Arkadaslar
    yarin icin gelibolu ecebat kilitbahir seddulbahir enez ve civar kiyi koy ve avlaklarda her daim balik avi yapiliyor ancak kilitbahir icin lufer eceabat icin levrek avi yapildigi soylendi onerileriniz var midir

2. Sponsorlu Bağlantılar
  3. Guardiola

Guardiola Üye

Arkadaslar bu avlaklar hakkında son durum bilgisi olan varmı acaba. Geçen akşam güneyli koyun devamında ocakli var orada av yaptım çok issiz bir mera taslik ve kumluk bölüm var levrek ve mirmir olduğu söyleniyor lidakjde mevcuttur sana ne düştü derseniz mirmir harici alamadım. Bu tarafta kavakkoy ve bakla burnu hakkında bilgisi olan varsa pm atabilirmi. Ona göre geçen istiyorum bölgeye. Sevgiler selamlar.

4. Guardiola

Guardiola Üye

Kimseden ses yok saroz lu yokmu dostlar☺

5. pinar

pinar Yeni Üye

Bu aralar levrek sıkıntılı, canlı bırakmanız gerekiyor.

6. Guardiola

Guardiola Üye

levrek yok zaten mirmir dan başka bişey göremedim malesef hayaller trofe gerçekler mirmir☺

7. pinar

pinar Yeni Üye

8. Mustafa 1'sen

Mustafa 1'sen Aktif Üye

Geçtiğimiz günlerde fırsatını bulup dalma şansım oldu suda ne var ne yok diye uzun kum sahilinde kayalık diblerini adım adım gezdim desem yeri.. İri iri sarıkulak kefaller, sarpa balığı, sargoz, Isparoz ve de bilindiği üzere eşek mırmırları yoğunluktaydı. Sürüler halinde gezen istavrit yavruları da vardı. 17:00 gibi deniz alası yavruları da yemlenmeye gelmişler ki kıyı dalışımda gözlerime takıldılar, bende keyifle hepsini takip ettim ürkütmeden. Cumartesi günü de hava gayet güzel deniz hafif dalgalıydı ama bu sefer diğerlerinin yanına ilk defa suda bu şekilde rahat gördüğüm Zarganalar vardı. Boyutları da gayet güzel. Yıllık iznimde inşallah bu güzellikleri değerlendireceğim. Saros'un Uzun kum sahilinde durum böyleyse aşağı yukarı diğer yerlerde de aynıdır diye düşünüyorum. :rolleyes:

Guardiola ve Murat22 bunu beğendi.
  9. Murat22

Murat22 Yeni Üye

Evet mustafa 1'sen denize tek başına gitmiş gibi anlat burda.yıllık iznede tek başına çıkacaksin çünkü. Eşiyle giden eşinden bahsederken nedense tekli kendini anlatmassin her zaman ki gibi sasirmadim şaşırtmadin.helal olsun.asıl sana rastgele balık sevdamda balık tutturman dileğiyle.

10. ino

ino Aktif Üye

Merhabalar,
    Güneyli de bildiğiniz tekne kiralayan kaptan var mıdır?

11. Semi

Semi Üye

5.5 cm simli roglou bombardo arkasi calismanizi öneririm gecen senelerde bu dönemde harika istavrtler almistim kg yakin istavritler cok keyifli olmustu ben 3 gun kalmistim hersabah balik aldim hergun de ispendek denk geliyordu bir iki tane harika bi tatil olmustu beee

Sayfayı Paylaş