Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satıldı Satılık - VEGA Potenza Supercore Surf 4,25 mt 100-270 gr Olta Kamışı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Satılık -VEGA Potenza Supercore Surf 4,25 mt 100-270 gr Olta Kamışı
Merhaba. Fazlalık olduğu için kamışı satıyorum. Geçen sene Shimano Spin Power bx 425 aldım ama onu bile sadece 1 ay kullandım. Ben İstanbul da yaşıyorum ama balığa sadece memleketim Bakü'de gidiyorum. İstanbul'da balığa hiç gitmedim, boğazda avlanmak keyif vermiyor diye. Bakü de geceleri sahilde kamp yapıp sabahlayıp balık tutuyorum ondan zevk alıyorum. O da yazları en fazla 1-2 ay kaldığım zaman. Bu sene hiç gitmedim. Vega Potenzayı yanlış hatırlamıyorsam 2015 yılında üsküda'rdaki ergin balıkçılıktan almıştım.

Kamışta ben bir tane bile çizik bulamadım çok temiz ve çok az kullandım. Kozmetik olarak 10/9 diyebilirim. 2015 de aldım ama dediğim gibi sadece yazın 1-2 ay Bakü de sahilde yemli avlarda kullandım. Her sene Bakü'ye gitmediğim için kamış o sebeple çok az kullanıldı. Hatta 3 yıl hiç gitmedim toplasanız 2 yıl içinde birkaç ay kullandım. Kamışı zorlamadım çünkü avlandığım yerde akıntı olmuyor. Genelde 100- 130 gr. arası ağırlıkla kullandım, kumsalda yemli avlarda.

Fiyat: 2.650 TL.

Ekli dosyalar

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov

Cabarov

Aktif Üye
Adı
Orhan cabarov
Rezerve edildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...