Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Satış Elemanı (balıkçılık Malzemeleri Satan Firma)

γavuz

Daimi Üye
Adı
yavuz
slmlar.. balık avcılıgına gönül vermiş ekmek yedigi yere sahip çıkıcak kardeş gibi aynı ortamda çalışacak balık malzemelerinden anlıyan hiç yoksada öğrenmeye meyilli dürüst güvenilir çalışkan müşteri memnuniyetini bilen genç dinamik elemana ihitiyacımız var bilginiz olsun.. işe ihtiyacı olan arkadaşımız varsa eger karaköyde spot balık firmasına şahsen başvuru yapabilir..

not:öncelikli olarakdan bilgili tecrübeli balıkçılıkdan anlıyan kişiler gerekiyor

ince.seyyit

Aktif Üye
Adı
Seyyit İnce
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Hayalimdeki meslek Spot balık daha yeni açılmışken Sinan abi oradayken kevlar ipe yemli lüfer takımlarını ben bağlıyordum dükkana uğradığım zamanlarda muhabbet ederken. Hayırlı işler , bol kazançlar ...

tamer5807

Üye
Adı
tamer ovalıoğlu
Kan Grubu
AB Rh Pozitif
Tam benlik işde işde Antalya da olsa .....buraya şube açın seve seve çalışırım...::)

BaşMinekolos

Moderatör
Adı
Hakan Kayhan
Kan Grubu
O Rh Pozitif
Yakın olsaydı ben parttime hobi olarak gelirdim :)

Ersin1903

Daimi Üye
Yaklaşık iki sene önce işsiz olduğum bir dönemde böyle bir ilan görseydim şahsen kesin giderdim görüşmeye... Hatta böyle bir iş imkanı olsa da başlasam diye içimden geçirirdim hep. Vallahi işe ihtiyacı olan varsa bu ilanı değerlendirsin... İnşallah iş verene de, işe başlayacak kişiye de hayırlı olur...