Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Savage gear bag line thru sandeel'ler hakkında

MustafaKenar

Aktif Üye
Adı
Mustafa KENAR
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Merhaba arkadaşlar.
Yakın zamanda Savage Gear tarafından çıkarılan yeni ürün. Deneyenlerin gayet memnun kaldığını söylediği, ancak benim henüz denemeye fırsatım olmadığı bu ürün. :)
Camiamızda bilinen isimlerden birisi tarafından videosu yayınlandı. Sonra zaten piyasaya sürüldü. Açıkçası bende Sandeel Ghost ve Olive Ghost rengini sipariş verdim henüz elime ulaşmadı.
Üründe dikkatimi çeken ilk şey 1 üçlü, 1 de single iğne ile geliyor. Bağlama şekli diğerlerine göre biraz farklı, misina sahtenin içinden geçiyor gezer kurşun gibi. Stoperler felan var. Ama videoyu çeken ağabeyimiz stoperleri takmadan sadece 3 lü iğneyi takıp sahteyi misinada serbest kalacak şekilde kullanmış.
Aşağıdaki görsellerde hem single hemde üçlü iğne ile kullanım opsiyonları mevcut.
Ürünün Türkiye fiyatı ile yurt dışı fiyatı arasında 1-2 TL'lik bir fark var. Yurt dışında 10€ Türkiye'de 40 TL civarında. (175mm için)
Tavsiyeleriniz, düşünceleriniz, bu ürün hakkındaki yorumlarınız nelerdir? Kullanacak yada kullanmayı düşünen arkadaşlar için ( mesela ben :) ) bu sahte hakkındaki bilgi paylaşımlarının çok yardımcı olacağını düşünüyorum.
2a-sandeel.w610.h610.fill.jpg 1489660876-79661400.jpg

Mektupla

Daimi Üye
Arkadaşlar spin kamışta kullanmak için nasıl bağlamak gerekiyor acaba