Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için forumka kayıt olmalı yada giriş yapmalısınız. Forum üye olmak tamamen ücretsizdir.

Savage Gear Panic Popper Hakkında

Barış Kaynar

Aktif Üye
Adı
BARKAY
Merhaba Arkadaşlar;
Savage gear Panic Popper almak niyetindeyim. Kampanya yapmışlar Fiyatı 23 TL 'ye düşmüş.
Özellikle Levrek ve lüfer avlarında kullanmak istiyorum. Ben 10,5 cm 22 gr. alacağım fakat, diğer boyları hakkında da hem ben hem de benden sonra almaya niyetlenen arkadaşlar açısından;
Bu ürünü kullanan varsa, Panic Popper hakkında yorumlarınızı ve hangi balıkları avladığınızı bildirirseniz ve varsa fotoğraflarıyla birlikte paylaşırsanız memnun olurum.

Son düzenleme:

Levreko

Daimi Üye
Adı
FATİH
Kan Grubu
A Rh Pozitif
Ben de White Flash rengini almayı düşünüyorum. Savaş Dursun'un kofana avı beni çok etkiledi, bu renk için.
Savaş dursuna bakma onun amacı ürün reklamı yapmak, benim merada kofana olmuyor levrek için almıştım ama levrek alamadım alanlar vardır başka sizde alıp deneyin şansınızı belki sizin merada iş yapar

Barış Kaynar

Aktif Üye
Adı
BARKAY
Savaş dursuna bakma onun amacı ürün reklamı yapmak, benim merada kofana olmuyor levrek için almıştım ama levrek alamadım alanlar vardır başka sizde alıp deneyin şansınızı belki sizin merada iş yapar
Simdiye kadar butun levreklerimi savage gear Cannibal ve sandeel ile yakaladim. Maket balikla hic avlayamadim. Yine de maket almaktan vazgecemiyorum.

Mektupla

Daimi Üye